7 geriausios plaukų kirpimo mašinėlės vyrams

PlaukaiGalvojate nusiskusti galvą plikai, o gal patrumpinti plaukus šonuose ir išlaikyti tvarkingą išvaizdą? Jei taip, tuomet turite naudoti gerą plaukų kirpimo mašinėlių rinkinį. Gali atrodyti, kad tai paprastas prietaisas, tačiau kai susipažinsite su jų naudojimu, suprasite, kad tai vienas naudingiausių įrankių. Kirpimo mašinėlė – tai elektrinis prietaisas, naudojamas plaukams kirpti virš ir po kirpčiuku pritvirtintomis žirklėmis. Rinkoje yra daug prekių ženklų, gaminančių šiuos prietaisus, todėl išsirinkti vieną iš jų gali būti gana painu. Šiame straipsnyje atkreipėme dėmesį į kai kurias geriausias rinkoje esančias plaukų kirpimo mašinėles vyrams. Šie gaminiai yra ne tik patvarūs, bet ir už prieinamą kainą, kad per daug neapkrautumėte savo kišenės! Plauku kirpimo masineles ir specialisto patarimai.

BaByliss Pro laidinė plaukų kirpimo mašinėlė

Laidinė plaukų kirpimo mašinėlė "BaByliss Pro" turi galingą variklį, kuris atlieka 10 000 smūgių per minutę, todėl kiekvieną kartą kirpsite sklandžiai. Ši kirpimo mašinėlė geriausiai tinka žmonėms, turintiems storus plaukus. Naudodami šukų priedą galite reguliuoti kirpimo ilgį nuo 1/16 iki 1 colio. Ši plaukų kirpimo mašinėlė turi ličio jonų akumuliatorių, kuris užtikrina galingą kirpimą net po kelių valandų naudojimo. Ji taip pat turi patvarią apdailą, todėl ją lengva valyti ir prižiūrėti. Be to, kirpimo mašinėlės ašmenys turi savaiminio galandinimo technologiją, kuri užtikrina ilgalaikį veikimą. Be to, kirptuvui suteikiama 12 metų ribota garantija, todėl galite būti tikri, kad gaunate aukštos kokybės gaminį. Plauku kirpimo masineles ir iš Vitrinapro.lt

"Andis Professional" laidinė plaukų kirpimo mašinėlė

Laidinė plaukų kirpimo mašinėlė "Andis Professional" yra puikus pasirinkimas, jei norite veiksmingai atlikti darbą. Ši plaukų kirpimo mašinėlė turi galingą elektromagnetinį variklį, kuris atlieka 10 000 smūgių per minutę. Ši kirpimo mašinėlė tinka ir drėgniems, ir sausiems plaukams kirpti, todėl ją galite naudoti visiems kirpimo darbams. Naudodami sukamąją kirpimo galvutę galite greitai reguliuoti plaukų ilgį nuo 1/32 iki 1/2 colio. Kirptuvas turi nuimamus ašmenis, todėl galite lengvai išvalyti ašmenis ir ilgai juos prižiūrėti. Be to, ji turi tvirtą konstrukciją, todėl galėsite ją ilgai naudoti be jokių problemų. Tai puiki plaukų kirpimo mašinėlė, kurią galima įsigyti už prieinamą kainą.

"Andis FadeMaster Pro" plaukų kirpimo mašinėlė

Tai puiki laidinė plaukų kirpimo mašinėlė, skirta išblukinti plaukus ir profesionaliems kirpėjams. Ši plaukų kirpimo mašinėlė turi galingą elektromagnetinį variklį, kuris atlieka 10 000 smūgių per minutę.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>