Kad papildai tikrai padėtų

PapildaiTikra dvidešimtojo amžiaus panacėja virtę maisto papildai. Slenka plaukai, lūžta nagai, baisi oda, neauga raumenys, per daug sveri – padės maisto papildai. Tokia yra populiarioji nuomonė apie tai, kas mums gali neva padėti. Tačiau iš tiesų papildai turi galią tik tada, kai yra tinkamai, protingai naudojami. Jeigu papildais piktnaudžiaujama, jeigu jie pasitelkiami kaip pagrindinė priemonė, tada vargu ar gali tikėtis geriausių rezultatų. Visų pirma reikia ieškoti balanso savo gyvenime: sveikai maitintis, sportuoti, pailsėti. O maisto papildai yra priedai, galintys užtikrinti kažkokių labiausiai trūkstamų ar reikalingų medžiagų papildymą. Kokių rūšių jie būna?

Sportui

Sporto klubuose žmonės, besiruošiantys kultūrizmo varžybose, dažnai atsineša sportininkų maisto papildus. Neretai tai – baltyminiai produktai, skirti raumenų masės auginimui. Jie žinoma efektyvūs yra tada, kai daugiau sportuoji. Kai nevartoji be reikalo angliavandenių. Tačiau žinoma, kad kai kurie papildai gali padėti užsiauginti netgi labai didelę raumenų masę.

Lieknėjimui

Su lieknėjimo maisto papildais nuolat verda spekuliacijos. Atsiranda pardavėjų, kurie bando prastumti tokius produktus, kurie esą padarys stebuklus, nors iš tiesų jie būna gana paprasti. Jeigu tikrai norite numesti svorio, vis tiek pirmiausia reikės sportuoti ir mažiau valgyti, maitintis subalansuotai. Ką tada daro lieknėjimui skirti maisto papildai? Kai kurie gali padėti greičiau skaidyti riebalus, kiti – šiek tiek slopinti alkio jausmą, dar kiti – užtikrinti, kad besilaikydami dietos bent jau iš papildų gausite reikiamą būtinų medžiagų dozę. Tačiau nė vieni jie nepavers jūsų gražuolėmis, jeigu nesistengsite daryti kitų lieknėjimui būdingų dalykų.

Grožiui

Vaistinėse ir parduotuvėse pilna ir įvairių maisto papildų grožiui. Jie gali būti sudaryti iš įvairių augalų, o gali būti ir cheminės sudėties. Moterims į grožiui skirtus papildus dažnai įeina nakvišų aliejus, padedantis stiprinti plaukus, odą, nagus, taip pat ir lengviau ištverti menstruacijas ir priešmenstruacinį periodą. Dažniausiai, kai sakoma, kad papildai skirti grožiui, tai kalba ir eina apie švytinčią odą, sveikus plaukus bei nagus. Tad į papildus įeina įvairūs būtent šioms kūno dalims reikalingi komponentai.

Sveikatai

Sveikatos sutrikimų visi turime skirtingų, arba silpnesnių organų, sistemos sričių. Kai kada labiau reikia stiprinti akis, kai kada – kaulus, nagus, dantis. Kai kuriems žmonėms yra būtina stiprinti širdį. Visi turi savo silpnąsias ir stiprintinas sritis, tad puiku, kad tam tikrais atvejais maisto papildai tikrai gali užtikrinti tų sričių stiprinimą ir padarymą kur kas sveikesnėmis.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>