Kaip nesugadinti kompiuterio kelionėje

Dažnai computer repair, computer repair London grįžus iš kokios nors tolimos kelionės, tampa pirmuoju darbu, kurio tenka imtis. Nors ir labai to nesinori, tačiau mūsų įrenginiai, kompiuteriai genda. Jeigu norite, kad kelionėje kompiuteris nesugestų ir laptop repair, laptop repairs nebūtų pirmas darbas, kurį reikia padaryti prieš grįžtant iš atostogų, pasistenkite šiek tiek saugoti savo daiktus ir laikytis keleto principų keliaujant.

Kaip įsidėti kompiuterį

KompiuteriaiPirmoji problema, dėl kurios dažnai kompiuteriai sugadinami net ir dar neprasidėjus kelionei, tai blogas jų laikymas. Jeigu turime ribotą vietą bagažui, o jeigu dar reikia ir labai daug visko vežti, tada tenka kompiuterį kažkur įgrūsti. Juk visus daiktus grūdame – kojines, batus, rūbus. Jeigu jį suspaudžiame į lagamino apačią, kompiuteriui gali nutikti daug blogų dalykų. Jums reikėtų įsivaizduoti, kad tai tarsi trapus veidrodis, kurio negalima suspausti, negalima atiduoti į bendrą bagažo skyrių, ar grūsti su kitais lagaminais į bagažo skyrių virš sėdynės. Jeigu tai būtų trapus veidrodis, kaip su juo gyventumėt? Tikriausiai atsargiai laikytumėte jį ant rankų, ant kelių. Taip reikėtų elgtis ir su kompiuteriu. Be to, dažnai atsisakoma minties imti specialų kompiuterio dėklą, nes norima sutaupyti vietos. Vietos gal ir sutaupysite, bet kompiuterį galite prarasti. Kelionėje kompiuteris dar dažniau pateks į nepatogias situacijas, neras sau tinkamos vietos. Todėl net nemėginkite jo vynioti į rankšluosčius – imkite su visu dėklu.

Vengti temperatūrų pokyčių

Jeigu keliaujate į labai karštus ar labai šaltus kraštus, kompiuteris kartais patirs temperatūrų šoką iš šalto lauko ateinant į šiltą kambarį arba iš pragariško tropikų karščio įlendant į kondicionuojamą patalpą. Kompiuteris ne žmogus, ir kas gerai jums, nebūtinai gerai ir jam. Esant temperatūrų skirtumams, ima kondensuotis vanduo. O aprasojęs kompiuteris lygu gedimams. Todėl, jeigu tenka neštis kompiuterius iš vienos patalpos į kitą ar iš lauko į vidų, netraukite jo iš dėklo ir nejunkite jo dar kokią valandą, kad pirma jis priprastų, lėtai pasikeistų temperatūra, o ne iškart aprasotų ir sugestų.

Dirbti ant stalo

Kelionėje neturėsime savo patogaus darbo kambario, kuriame galėtume ramiai dirbti. Dėl to norėsite jį išsitraukti smėlėtoje pakrantėje, keistoje lovoje traukinyje ir kitose nepatogiose vietose. Visada stenkitės kompiuterį naudoti kuo švaresnėje aplinkoje, ant lygaus pagrindo. Kitaip jis greitai pribyrės trupinių, smėlio, dulkių, užsikimš ventiliatorius.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>