Ką sugeba geriausias vestuvių fotografas

SigitaKas yra geriausias vestuvių fotografas? Ar tai tas, kuris už paslaugas ima daugiausiai, ar tas, kuris turi daugiausiai klientų? O gal tas, kuris baigęs studijas užsienyje? Mes pabandysite surasti savo sąvoką, kas yra geriausias vestuvių fotografas, ir tokiu įvardinsime profesionalą, sugebantį ir išlaikyti asmeninį fotografavimo braižą, ir aukštosios kultūros reikalavimus atitinkančią nuotraukų kokybę, ir visapusiškai savo nuotraukomis patenkinti klientus. Kaip tokiu būti? Niekas tiksliai nepasakys, tačiau vadovaujantis tokiomis gairėmis gal ir pavyks kažką geresnio sugalvoti.

Išlaikykite savo stilių

Vienas iš pagrindinių fotografo darbo bruožų yra tas, kad geras fotografas dirbdamas su ta pačia kamera kaip ir šimtai kitų fotografų, gali sukurti unikalias nuotraukas, unikalų braižą. Net jeigu visi ir visas pasaulis jums sako, kad reikėtų dabar pradėti eiti pagal madą ir kažką fotografuoti taip ar taip, jūs vis tiek galite išlikti savimi. Jums svarbu dar prieš pradedant karjerą pradėti kurti nuotraukas savo braižu. Kokią nuotaiką perneš jūsų nuotraukos? Koks bus jų išskirtinumas? Spalvinis, nuotraukos, veiksmo, ar kažko kito? Turėkite savo stilių, jis turi gimti iš jūsų pačių savybių ir jūsų pačių unikalumo. Turėkite savo braižą ir tokiu būdu galėsite sukurti puikias nuotraukas. Tada ir kuriant vestuvinę fotosesiją nedarysite nuotraukų, „kaip ten ant plakato“, o darysite tokias, kokios yra jūsų autentika. Klientas bus visada teisus, bet tik ne tada, kai reikalaus jūsų verstis kūliu. Jūs sakysite – samdėte mane, nes žinojote mano braižą. Jeigu samdėte, taigi, žinojote, taigi, dabar ir turėkite tai, ko norite.

Stenkitės dėl kliento, vadovaudamiesi savo galva

Tačiau tai nereiškia, kad jūs kietakaktiškai ar piktybiškai stengsitės įtvirtinti savo tiesas ir nesuteikti nieko, ko išties nori klientas. Jūs vis tiek turėsite stengtis dėl kliento. Tačiau stengsitės pagal savo žinomas ir išbandytas vertybes, principus. Jūs padarysite kiekvieno svečio portretus, kiekvieną svečią įamžinsite ir su jaunaisiais, padarysite labai daug nuotakos nuotraukų, fiksuosite svarbius momentus, įvertinsite kiekvieno žmogaus pasirengimą vestuvėms, nufotografuosite tortą, daiktus, papuošimus, viską, ką žmonės sureikšmina. Tada jie bus patenkinti. Tačiau jiems nesakysite, pagal ką dirbate. Jūs geriau žinote, ką iš tiesų per vestuves reikia fotografuoti, ir kaip, nes tai jūs esate savo srities profesionalas, o ne koks nors jums nurodinėjantis darbų vadovas statybose, jaunosios tėvelis. Nedirbkite su bet kuo. Jeigu matote, kad su klientu jūsų požiūriai išsiskiria dar susitarimo metu, tuomet geriau atsisakykite.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>