Kokių darbuotojų reikia logistikoje

Žinodami, kaip veikia logistika ir imones, dirbančios šioje srityje, galite numanyti, kokių darbuotojų reikia šioje srityje, o kokių niekada neprireiks. Norite žinoti, ar patys galėtumėte būti tokie darbuotojai? Gal ir galėtumėte. Pagalvokite, kokią karjerą norėtumėte daryti ir kokių jai reikalingų savybių turite.

Krovinių, transporto, ekspedicijos vadybininkų

Logistikos sprendimaiVisų pirma, visa logistika ir imones, iš to gyvenančios, laikosi iš to, kad visą laiką kažkas tarpininkauja skirtingoms grandims. Pavyzdžiui, ekspedicijos vadovai ir transporto vadybininkai galbūt nuolat suranda tinkamus krovinius, juos perduoda vežikams, sandėliams, kitam transportui. Nors yra labai daug elektroniniu būdu pasiekiamų sistemų ir dalykų, kad ir įdiegiamos sandėlio valdymo sistemos, tačiau vis tiek čia dar reikia ir žmonių, kurie būtų tas gyvasis protas, galintis viską tinkamai sukoordinuoti. Tokiam darbuotojui reikėtų puikios orientacijos, didelio greičio, galimybės daryti viską labai greitai. Taip pat komunikabilumo ir puikių užsienio kalbų žinių. Ir užsispyrimo dirbti ir užsidirbti. Tas, kas nori, kas stengiasi, tas gali.

Krovėjų

Sandėlio pusėje reikėtų krovėjų. Galima sakyti, dirbsite logistikoje, nes ne tik būsite sandėlyje, bet ir dėsite prekes į fūras, priekabas. Taip pat iškrausite ir pakrausite ten, kur turi būti. Reikia fizinės ištvermės, nes visgi ne tik vairuoji nedidelė keturratį krautuvą, bet ir savo rankomis kai kurias dėžes ir siuntas turi iškrauti. Tad jeigu norėtumėte padirbti fiziškai, galite pasirinkti tokį darbą.

Vairuotojų

Žinoma, visada logistikoje labai reikia vairuotojų. Iš esmės, jie labai svarbi grandis, be kurios šio verslo nebūtų. Mes esame jau įpratę taip mąstyti, kad krovinį kažkam paduodame, ir jis nukeliauja į kitą vietą labai greitai, tarsi tai būtų internetu išsiųsta žinutė – išsiuntei užklausą el. paštu, ir tau per 24 valandas atrašė. Tačiau iš tikrųjų realybėje fiziniai kroviniai keliauja kitaip. Jie keliauja lėčiau ir toks yra vienintelis tikras būdas nukeliauti jiems: kai gabūs profesionalūs vairuotojai vyksta į ilgo reiso ekspedicijas, skuba ir priduoda savo krovinius laiku. Jie rizikuoja gyvybe, kad atliktų darbą ir pristatytų siuntas laiku.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • crm logistikai

    Įpatingai logistikoje reikalingi vairuotojai bei krovėjai, o taip pat ir krovinių, transporto bei ekspedicijos vadybininkai. Be šių darbuotojų nei viena logistikos įmonė turbūt nėra įsivaizduojama. Juk logistikos įmonę dažnai galima suprasti kaip transporto valdymo sistemą, kuri yra skirta skirta mažoms, vidutinėms bei didelėms įmonėms.

  • Monika

    Motyvuoti ir savo darbą išmanantys logistikos darbuotojai šiais laikais yra itin svarbūs, nes nuo to priklausys suteikiamos paslaugos kokybė. Verslams itin svarbu surasti tokią įmonę, kuri teiktų kokybiškas sandėliavimo ir krovinių pervežimo paslaugas gera kaina.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>