Kur nusivesti jaunesnį brolį ar sesę Kaune?

PramogosDažnai didmiesčiuose gyvenantys studentai vasaros metu sulaukia atvažiuojančių jaunesnių brolių ir seserų, todėl neretai jiems tenka pasukti galvą kaip sudominti jaunajį artimąjį ir garantuoti gerai praleistą laiką. Čiuožinėjimas ant ledo, kino teatras, boulingas… kuo dar galima užimti paauglį? Nutarėme apžvelgti vietas, kurias galima aplankyti Kaune savaitgalio metu, kurios garantuos smagų laiką ne tik jūsų broliui ar sesei, bet ir jums.

Pramoga abiems

Tikriausiai nė vienam nepasirodys prastu pasirinkimu aplankyti Lietuvos zoologijos sodą, kuris supažindins ne tik vaikus, tačiau ir jus su įvairiais gyvūnais, kurių Kaune tikrai netrūksta. Dažnai tiek vaikams, tiek ir paaugliams tai be galo smagi pramoga. Zoologijos sodas išties nemažas, todėl apžiūrėti visus gyvūnus užtruksite tikrai nemažai laiko, tačiau patirtimi grįstu patarimu galime teigti, jog laikas prabėgs išties greitai. Kainos taip pat nesikandžioja, mat moksleiviams bilieto kaina atsieis tik 3 eurus, o suaugusiems 5 eurus.

Kaunas pasižymi ne tik Lietuvos zoologijos sodu, tačiau ir pirmuoju uždaru batutų parku Lietuvoje – JumpSpace. Tai saugi ir didžiausia Lietuvoje batutų zona, pakylos įvairiems triukams, du kempinių baseinai, laipiojimo sienelė ir tikrai garantuotas geras laikas jums ir jūsų broliui ar sesei. Kodėl ir jums? Nes net ir suaugusiam išbandžius šią pramogą – sunku sustoti! Savaitgalį ši pramoga vienai valandai jums kainuos 5 eurus, todėl kainos tikrai stipriai nesikandžioja.

Paskutiniu metu labai populiarus laipiojimo sportas, kurį galima išmėginti laipiojimo centruose. Kaune turime puikų laipiojimo centrą „Miegantys drambliai“, kuriame galima puikiai praleisti laiką visai šeimai. Prieš pradedant laipioti suteikiamos visos instrukcijos bei apmokymai tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Šios pramogos kaina vienai valandai kainuoja 5,40 eur suaugusiems, o 4,70 eur vaikams.

Dieną puikiai užbaigs geras senas boulingas, kurio metu ne tik puikiai pažaisite, tačiau ir galėsite kartu pavakarieniauti, mat visur sutiksite boulingo kavines ir barus. Šis žaidimas leis puikiai praleisti laiką tiek jums, tiek ir jūsų broliui ar sesei. Deja, boulingo kaina Kaune savaitgaliais yra beveik 3 kartus didesnė nei kitų pramogų, todėl savaitgaliais už takelį jums gali tekti sumokėti nuo 12 iki 15 eurų.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>