Automobilių nuoma: ką svarbu žinoti?

Automobilių nuoma yra labai reikalinga paslauga ir ji populiari ne tik užsienio šalyse, bet ir Lietuvoje. Šiuo metu daugelyje šalies miestų galima rasti šias paslaugas, o populiariausia yra auto nuoma Vilniuje. Jeigu jums reikalingos šios paslaugos, tai metas apie jas sužinoti tai, kas yra svarbiausia.

Yolo patariaIeškodami, kur išsinuomoti automobilį, žmonės peržiūri daug pasiūlymų. Žinoma, dauguma iš jų ieško pigiausių, tačiau ne visuomet pavyksta tai surasti. Labai svarbu, kad atidžiai skaitytumėte sąlygas, nes dažnai skelbiama, kad nuomojami automobiliai už mažiausias kainas, tačiau pasiūlymo sąlygose yra tam tikri apribojimai arba paaiškėja, kad nuomos pasiūlymas galioja tik vienam automobiliui, kuris daugeliui žmonių netinka. Pavyzdžiui, skelbiama, kad nuomojami automobiliai nuo tam tikros sumos pinigų, o paaiškėja, kad už mažiausią sumą pinigų galima išsinuomoti tik labai mažą ekonominės klasės automobilį. Tuo tarpu visi kiti pasiūlymai yra siūlomi panašiomis kainomis kaip ir kitose automobilių nuomos bendrovėse. Taigi, labai atidžiai skaitykite pasiūlymus ir sutarties sąlygas, kad nebūtų netikėtumų.

Jeigu norite išsinuomoti automobilį už mažiausią kainą, tai reikia peržiūrėti skirtingų automobilių nuomos bendrovių kainas ir palyginti. Po palyginimo pamatysite, kurioje iš jų pasiūlymai yra geresni ir, kur yra tinkamas jums automobilis. Galima išsiųsti užklausas į skirtingas automobilių nuomos bendroves, jei reikalingas automobilis ilgesniam nuomos laikotarpiui ir galbūt sulauksite geresnio pasiūlymo, nei paprastai ieškant per automobilių nuomos interneto svetaines.

Šiuo metu auto nuoma Vilniuje yra siūloma ne vienoje bendrovėje. Jums reikės spręsti, kurioje ne tik pasiūlymai yra geresni, nei kitur, bet ir išsirinkti patikimą nuomotoją. Neretai susižavima pigiomis kainomis, kuomet randami fizinių asmenų pasiūlymai nuomotis automobilį. Tokiu atveju reikia būti labai atidiems, nes dažnai tokie nuomotojai nuomoja automobilius nelegaliai, kas lemia ir didesnę tikimybę, kad jūs būsite apgauti. Tokie atvejai yra pakankamai dažni, todėl pagalvokite ar norite rizikuoti dėl šiek tiek mažesnių kainų.

Ieškant geriausio automobilio nuomos pasiūlymo reikia būti labai atidiems ir jauno amžiaus vairuotojams, nes kai kurie nuomotojai taiko tam tikrus reikalavimus amžiaus apribojimams. Pavyzdžiui, gali būti, kad kai kuriose automobilių nuomos bendrovėse neleidžiama išsinuomoti tam tikro amžiaus vairuotojams, o kitose nuomos bendrovėse taikomas papildomas mokestis, jeigu nuomojamas automobilis jauno amžiaus vairuotojui. Labai svarbu sužinoti visas nuomos sąlygas ir visus papildomus mokesčius. Tai padės surasti tikrai geriausią pasiūlymą.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>