Kokią mašiną nuomotis vestuvėms?

Apsilankę https://www.turbonuoma.lt veikiausiai pamatysite daug gražių ir patrauklių mašinų. Tačiau geriau sugalvotumėte dar prieš prasidedant jos rinkimams puslapiuose. Kokių vestuvių norite? Ar taupysite joms, ar atiduosite viską? Ar rinksitės paprastus ir praktiškus sprendimus, ar estetiškus ir prabangius? Atsakykite sau į keletą klausimų, o tada rinkitės mašiną.

Senovinę retro stiliaus

Turbo nuomaAr tai būtų Turbo ilgalaike automobiliu nuoma, ar kitų nuomotojų, tačiau senovinės mašinos vestuvėms visuomet labai didelė puošmena. Verta užsisakyti jau dabar, nes vasarą visos būna rezervuotos. Su retro stiliaus mašina paprastai gerai dera ir kiti dalykai: visos šventinės dekoracijos. Tad jeigu norite gražių ir linksmų vestuvių, pasirūpinkite tuo bei išsinuomokite tokio stiliaus mašinas.

Mašiną tik jaunavedžiams ar svečiams

Ar renkantis senovines mašinas nuomai, ar naujas, visada bus klausimas, kas sės į jas. Norintys pataupyti dažniausiai renkasi tik jauniesiems skirtą specialią mašiną. Kiti nori gražesnių mašinų ir pasirenka ir visiems svečiams. Tuomet visi į jas susėda ir tokia delegacija su vairuotojais yra vežama ten, kur reikia vežti. Aišku, tai gali labai stipriai pakeisti vestuvių išlaidų eilutes, tačiau čia juk jūsų vestuvės – jūs sprendžiate, kas jums svarbiausia.

Tiesiog gražias mašinas

Kiti žmonės nenori tų senovinių mašinų, nes tai kartais net ir kvepia kiču. Tuomet jie nori rinktis tiesiog gražias mašinas. Jos gali būti įvairios: naujos „Audi“ ar „BMW“, ar kitokios. Tiesiog gali būti visos baltos. Arba reikalingos tiems, kas į vestuves pėdins pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, toks dalykas tikrai gali padėti palengvinti kelionę, jeigu kyla abejonių, ar visi svečiai galės sudalyvauti, kaip norės.

Mikroautobusą

Dar vienas sprendimas – mikroautobusas svečiams, kurie neturi kaip atvykti ir nenori išsibarstyti. Galima sukišti svečius į kitas mašinas, tačiau tuomet tektų išardyti šeimas, važiuoti poroms ar vaikams atskirai ir pan. Tad visi svečiai, kurie be transporto, gali riedėti su tam išnuomotu 9 ar 16 vietų autobusiuku.

Autobusą

Didesnį autobusą vestuvėms verta nuomoti, kada yra numatoma daugiau pramogų, susijusių su važinėjimu. Pavyzdžiui, norite linksmybių sūkuryje visus svečius nuvežti į tam tikrą vietą, kur būtų galima kažką smagaus pavalgyti ir padaryti. Tad, tokiu atveju, autobusiukas būtų tikrai geras pasirinkimas, palankus daugybei žmonių, leidžiantis ir patogiai keliauti. Visi galbūt jau šventės vietoje paliktų savo mašinas, o tuomet su autobusu jau važiuotų ten, kur numatyta.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>