Prezervatyvo naudojimo ABC

DurexAr žinojote, kad daugelis porų prezervatyvus naudoja netinkamai? Tikrai taip. Daugeliui tai kelia juoką, kadangi užsidėti sargį atrodo taip paprasta. Visgi – ne, kadangi dažnai daromos klaidos ir sukelia LPL bei nelauktą nėštumą. Durex gamintojas – geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimų sargių, o mes pateiksime išsamesnę info – kaip užsidėti sargius.

1. Pradėsime nuo to, kad pirmiausia reikia rasti tinkamiausius sargius. Jų pasiūla – labai plati, įvairi, galiausiai, galinti suteikti ne tik apsaugą, tačiau taip pat ir daugiau malonumo. Durex gamintojas ir džiugina tuo, kad pasiūla rinkoje – labai plati, tad kiekvieno poreikiai bus patenkinami.

2. Kai radote tinkamus sargius – būtinai juos išimkite iš pakuotės tik tada, kai jau planuojate naudoti. Paprasčiausiai kai kurie išima anksčiau, laiko piniginėse be pakuotės ir vėliau – naudoja. Tai labai blogai, kadangi ilgainiui sargiai tikrai bus pažeisti ir taip jie nebegės atlikti svarbiausios apsaugos funkcijos.

3. Žinoma, dėjimosi metu reikia atidumo. Taip, tai ne laikas susikaupimui, tačiau žiūrėkite, kad nagai arba žiedai nepažeistų sargio. Taip dažniausiai nutinka tuomet, kai prezervatyvus vyrams deda moterys.

4. Po sekso taip pat naudinga patikrinti, ar sargis nebuvo sugadintas, tiksliau, ar jis neplyšo. Tais atvejais, kai plyšta – geriausia gerti extrines tabletes. Žinoma, reikia įvertinti savo galimybes ir rizikas. Juk kiekvienas lytiškai aktyvus asmuo, pora – gali pastoti. O ką darytumėte Jūs, jeigu taip nutiktų? Planas B – visada gerai.

5. Jeigu sekso metu jaučiate, kad sargis Jums kėlė diskomfortą, tikėtina, kad jis bus netinkamo dydžio arba storio. Nebijokite išbandyti kitų. Vien pats Durex gamintojas siūlo labai plačią pasiūlą. O kur dar visi kiti!

Tikrai nereikės daug laiko, kol išmoksite tinkamai naudotis sargiais. Tačiau skirti to laiko bent jau šiek tiek – verta. tai garantuoja, kad seksas bus malonus, galiausiai, kad prezervatyvas atliks jam paskirtą funkciją.

O mes papildomai pasikartosime, kad būtent netinkamai pasirinktas sargis – pirma dažniausiai daroma klaida. Jokiu būdu nesirinkite per mažų arba per didelių, kadangi tuomet sargis negebės atlikti jam paskirtos funkcijos, tai yra – apsaugoti Jus.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>