Renkamės moterišką pavasarinę striukę

Striukių dizainaiLaukiant pavasario, daugybė damų ima dairytis naujos moteriškos striukės. Pavasariui norisi įsigyti kažką sau, tačiau ne visada ir žinome, ką. O štai pavasarinė striukė galbūt kaip tik ir bus tai, kas iš anksto šildys mus žinojimu, jog jau greitai gausime tai, ko norime.

Vėsesniam pavasariui – šiltesnė patogi striukė

Pavasarį galime matyti ir kaip tebesitęsiančią žiemą, kuomet moteriškos striukės dar beveik prilygsta lengvesniam žiemos variantui. Iš tiesų, toks pavasaris Lietuvoje nieko labai nestebina. Mums tikrai dažnai taip būna, kad pavasarį tenka svajoti apie… pavasarį. Ir pasitikti Velykas kartu su sniegu. Tad, nors ir norėtųsi įkvėpimui nusipirkti kažką visiškai lengvo, kone tinkančio vasarai, ko gero, to padaryti taip lengvai nepavyks, kuomet už lango vis dar spaudžia šaltukas. Nesimaivysite su lengvais drabužėliais, nes paskui teks maivytis prie termometro ir arbatos lovoje, kada peršalsite. Tad pavasarines striukes galima pradžioje tikrai įsigyti šiltesnes: su pašiltinimu, kapišonu, jaukiomis kišenėmis, patogiu uždarymu (užtrauktuku). Tai būtų standartinės ir gana populiarios „parka“ tipo striukės.

Patogiam laisvalaikiui ir sportui

Žengiat giliau į šiltesnius orus, prieiname aktyvesnį laisvalaikį ir sportą. Vos tik išlenda pirmasis saulės spindulys, norisi atrodyti geriau, jaustis sportiškiau, imame judėti, keliaujame dviračiais, einame į pėsčiųjų žygius ir bėgiojame vakarais ar rytais… Tuomet verta turėti patogią lengvesnę sportinę / laisvalaikio striukę. Ji neturės nereikalingų detalių, bus be galo patogi, ir tikrai galėsite su ja lengvai judėti tiek gamtoje, tiek mieste.

Elegantiškas švarkelis

Jeigu vienintelis gyvenimas, į kurį nuolatos pasineriate, yra miesto gyvenimas, tuomet norėsis turėti ir elegantišką švarkelį. Jis gali būti ir palto tipo, tačiau labai lengvos medžiagos. Itin lengvo audinio. Su tokiu elegantišku švarkeliu galima smagiai leisti laiką. Atrodyti stilingai miesto renginiuose. Jis taip pat gali būti tiek šiltesnis vėsiems vakarams, tiek visiškai lengvas, tinkantis karštam vakarui.

Baikerio žmona

Kitas pavasarinės striukės pasirinkimas – baikerio žmona. Taip tik pavadinome. Iš tiesų kalba eina apie odinę striukę, kuri gali atrodyti tikrai puikiai prie daugybės derinių, tik reikia mokėti pasirinkti. Su tokia striuke galima jaustis puikiai, jeigu esate prijaučianti tokiems dalykams. Juk drabužių deriniai, net ir pasirinkta striukė – tai kažkoks jūsų pačių atspindys, jūsų pačių pasirinkto gyvenimo atvaizdas jūsų garderobe. Jeigu tik turite tam laiko, mielai pasirinksite sau labiausiai patinkančius rūbus.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>