Iš ko santechniką pažinsi?

Jeigu jums reikėtų kurti animacinio serialo ar filmo personažą, kuris būtų santechnikas Kaune, kaip ūskonstruotumėte tokį žmogaus prototipą, kad jis būtų lengvai atpažįstamas? Jums reikėtų rintkis tam tikrus simbolinius drabužius, daiktus, elgesio manieras, charakterį, ir tai galėtų padėti sukurti galbūt įtikinamą variantą, koks gi tas santechnikas Kaune gali būti.

Darbo drabužiai

SantechnikaiVienas iš bruožų, kuris iš karto leistų atpažinti santechniką būtų jo apranga. Jeigu žaidėte kada nors žaidimą „SuperMario Brothers“, turbūt žinote, kaip jie paprastai būdavo apsirengę – kombinezonais. Tai būdavo vienas mėlynas ir vienas juodas kombinezonai. Su jais vaikščiodavo du maži kompiuteriniai žmogeliukai, ir jūs žinojote, kad jie yra santechnikai. Be to, jie savo žaidime dažnai lįsdavo į vamzdžius, ir tai taip pat leisdavo juos matyti būtent taip. Taigi, jeigu jūs būtumėte tas, kas konstruotumėte personažą, kaip aprengtumėte santechniką? Veikiausiai taip pat suteiktumėte jam standartinį mėlyną kombinezoną su kišenėmis, kuriose būtų galima laikyti ir vieną kitą santechniko įrankį. Visa tai leistų sukonstruoti galbūt visai įtikinamai atrodantį personažą.

Įrankiai

Taip pat santechnikui būtinai suteiktumėte darbo įrankius. Jie būtų kai kurie panašūs į statybininkų. Tik santechnikas turėtų daugiau veržliarakčių, raktų. Kadangi jam dažnai tektų išardyti arba sujungti vamzdžius, o tai dažniausiai darome su raktais ir veržlėmis. Taip pat turėtų jis turėti atsuktuvą ir metalo pjūklą, jeigu tektų pjauti vamzdžius. Dar jam reikėtų liniuotės, slankmačio, gulsčiuko ir tam tikrų specialių įrankių, su kuriais galima išvalyti vamzdžius. Tai dažniausiai būtų tam tikros ilgos vielos, turinčios joms reikalingus atsišakojimus.

Firmos vizitinė kortelė

Dar norėdami sustiprinti santechniko įvaizdį, galėtumėte jam suteikti firmos vizitinę kortelę. Su ja jis eitų per žmones ir kaskart, kai kažką sugedusio sutaisytų, galėtų ją palikti. Kad kitą kartą žmogus ir vėl pasikviestų tą santechniką, o šis galėtų atlikti darbus. Aišku, jeigu skambinsite dėl labai mažų ir purvinų užsakymų, tai nebūtinai jis su didžiausiu noru pas jus važiuos.

Iškart eina į rūsį ir į vonią

Konstruodami patį personažo charakterį, turėsite santechnikui suteikti norą iškart eiti į rūsį arba vonią. Tik jis atėjo pas ką nors į svečius, pirmiausia nori eiti į vonią arba virtuvę, o gal tualetą – ir tokiu būdu pažiūrėti, ar viskas gerai su vamzdžiais, ar niekur nebėga, nelaša. Tai – profesinis žvilgsnis.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>