Kaip išsirinkti butą uostamiestyje

Jei vis dažniau pagalvojate, kaip būtų šaunu gyventi uostamiestyje ir mėgautis jūra bei visais kitais Klaipėdos suteikiamais malonumais, tikriausiai jau esate į paieškos langelį internete įvedę frazę „butai Klaipėda“. Nežinau nustebote ar ne, tačiau rezultatų turėjote sulaukti tikrai nemažai. Taip yra todėl, kad butai Klaipėda yra gana populiari paieškos frazė, o tai byloja apie itin gyvą šio miesto nekilnojamojo turto rinką.

Kuomet prieš save turite didelį pasirinkimą, tikriausiai susiduriate ir su dideliais apsvarstymais – kokį butą Klaipėdoje būtų protingiausia pasirinkti? Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių ir pageidavimų, tačiau egzistuoja keletas universalių, visiems žinomų taisyklių, kurias galite pritaikyti ir rinkdamiesi naują būstą uostamiestyje.

Nauja ar sena statyba?

ButaiButai Klaipėda siūlo platų pasirinkimą butų tiek senos, tiek ir naujos statybos namuose. Pirmasis ir didžiausias skirtumas tarp šių 2 kategorijų žinoma yra kaina. Būtas naujos statybos name tikrai kainuos daugiau. Tačiau sumokėję daugiau, jūs galėsite be vargo įsirengti būtą pagal save, mėgautis visomis naujausiomis technologijomis, tikriausiai patrauklesne aplinka, turėsite parkavimo vietą savo automobiliui, naujovišką vaikų žaidimų aikštelę ir t.t. Iš kitos pusės, pirkdami butą naujos statybos name, šiek tiek rizikuojate. Tikriausiai visi esate girdėję apie nesąžiningus nekilnojamojo turto vystytojus, kurie parduoda namus su tam tikrais statybos defektais ir po to tiesiog bankrutuoja, tad nebelieka kam reikšti pretenzijų. Dėl šios priežasties rinkdamiesi butą naujos statybos name turėtumėte itin gerai pagalvoti ir įvertinti atliktus darbus. Jei pats nesuprantate ir negalite to padaryti, rekomenduojama į pagalbą pasitelkti nepriklausomą profesionalą. Dar vienas trūkumas, su kuriuo galite susidurti pirkdami butą Klaipėdoje naujos statybos name yra ne iki galo išvystyta infrastruktūra. Jei pats daugiabutis yra nutolęs nuo kitų namų ar mikrorajonų, labai tikėtina, jog infrastruktūra aplink jį tikrai nebus tokia, apie kurią svajojate.

Pirkdami butą senos statybos name jūs greičiausiai mokėsite mažiau, jums nereikės rūpintis galimais statybos brokais ar infrastruktūros nebuvimu. Iš kitos pusės, pats butas bus tikrai mažiau komfortiškas – mažesnis, prastesnis išplanavimas ir erdvių išnaudojimas, visiems seniai nusibodę pilki mikrorajonai ir t.t.

Kaip matote, skirtumai tarp šių 2 kategorijų yra pakankamai akivaizdūs. Skiriasi ne tik kaina, bet ir gyvenimo kokybė. Visų pirma reikėtų susidėlioti savo asmeninius prioritetus, o tuomet rinktis, kurie butai Klaipėda jums atrodo patrauklesni ir priimtinesni.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>