Kiek kainuoja MB steigimas ir buhalterinės paslaugos?

BuhalterijaTiems, kas planuoja MB ar UAB steigimą būtinai bus reikalingos ir buhalterinės paslaugos, todėl šiandien aptarsime kiek jos kainuoja ir kura galima įsigyti. Taigi, buhalterines paslaugos Vilnius yra teikiamos ne tik Vilniaus mieste, bet ir visoje Lietuvoje. Dauguma buhalterinių paslaugų įmonių tokias paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Šiais laikais visus dokumentus galima išsiųsti elektroniniu būdų, todėl nėra būtina, kad jūsų buhalterinė įmonė būtų iš to pačio miesto. Kiek kainuoja tokios paslaugos? Buhalterinės paslaugos prasideda nuo 90 Eur + PVM ir kaina didėja priklausomai nuo dokumentų apimties. Kuo daugiau sąskaitų išrašote ir gaunate kiekvieną mėnesį, tuo, daugiau reikės mokėti už buhalterines paslaugas. Kitas svarbus aspektas yra tai, kad norint sutaupyti reikia galvoti, kaip optimizuoti išrašomų dokumentų kiekius. Jeigu įmanoma, tuomet rašykite vieną sąskaitą per mėnesį ir taip sutaupysite ant buhalterinių išlaidų. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kiek realiai darbuotojų dirbs jūsų įmonėje. Jeigu vienas arba du, tuomet reikės dar skaičiuoti darbuotojų atlyginimus. Kaip jau supratote, kuo daugiau darbuotojų, tuo brangiau kainuoja buhalterinės paslaugos. Lietuvoje daugelis klientų renkasi tokias paslaugas, nes tai yra pigiau nei samdyti buhalterį. Kuomet įmonė auga ir išrašomų sąskaitų kiekis didėja, tuomet galima galvoti apie savo buhalterijos skyrių, nes tai bus tiesiog pigiau. Aišku, tai tik dalis apmokestinamų paslaugų. Realiai yra daugiau įvairių užduočių, kurias turi atlikti kiekvienas buhalteris. Kiekvienas veiksmas kainuoja, todėl ir didėja buhalterinių paslaugų kaina.

Ar verta steigti MB ir pirkti buhalterines paslaugas?

Viskas priklauso nuo to, kokia veikla užsiimate. Jeigu planuojate dirbti su įmonėmis ir norite, kad į jūsų verslą rimčiau žiūrėtų kiti asmenys, tuomet reikia turėti įmonę. Aišku, kad šiandien galima įsteigti ir UAB ir IĮ, tačiau MB turi daugiau privalumų. Pirmiausia, tokioje įmonėje yra supaprastintas buhalterinės apskaitos tvarkymas. Viskas vyksta kur kas paprasčiau. Jeigu įmonės vadovas nori išsiimti pinigus, jam tiesiog reikia susimokėti mokesčius ir tai gali padaryti laisva ranka. Kitas svarbus aspketas, kad MB turi galimybę neįdarbinti įmonės sąvininko. Aišku, jam reikės mokėti visus Sodros ir VMI mokesčius, tačiau tuomet jūs iš karto sutaupote. Jeigu galvojate, kad jums reikalingos buhalterinės paslaugos, tuomet rekomenduojame steigti MB ir užsisakyti buhalterinių paslaugų teikimą. Tai yra paprastas būdas, kaip jūs galite pradėti savo veiklą.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>