Poilsiaujant prie ežero gimė geriausios verslo idėjos

Tam, kad vyktų sėkmingos UAB steigimas, nebūtinai reikia solidžių susitikimų prie staliukų su diplomatais ir juodais kostiumais. Kartais net poilsis prie ežero ir gerų draugų kompanija gali užtikrinti pačias geriausias idėjas ir jų gimimą kartu. Taip nutiko ir trims draugams, kurie puikų sporto prekių elektroninės parduotuvės planą ir tai, kad bus daromas UAB steigimas, sugalvojo tiesiog poilsio prie ežero metu.

Draugus vienijo vandens sportas

UABKaip sako pagrindinis verslo sumanytojas Džimis, jie visi trys buvo draugai dėl to, kad vandens sporto entuziastai.„Visada norėdavome kartu atostogauti. To nesuprasdavo net žmonos. Nei prieš tai šeimos nariai nesuprasdavo, kai būdavome vaikai. Mus vadindavo pramuštgalviais. Norėdavome turėti viską, ką tik įmanoma smagaus ant vandens nuveikti. Todėl kiekvieną vasarą mes susitinkame ir pramogaujame. Taip eina ir mūsų savaitgaliai, ir mūsų atostogos. Iš tiesų tai ir šeimoms labai gerai, nes visi kartu nukeliaujame prie ežero. Kadangi ir žmonos gerai sutaria bei yra draugės, tai nuolat gali smagiai leisti laiką ant kranto su vaikais, kol mes patys užsiimame vandens sportu“, – pasakoja Džimis.

Verslas savo poreikiams patenkinti

Kaip gimė dabartinis jų verslas? Džimis sako, kad draugams dažnai tekdavo siųstis neaiškias prekes vandens sportui iš užsienio. O juk taip gerai būtų buvę, jeigu būtų galėję tiesiog viską patogiai užsisakyti savame krašte. Kartu jie pastebėjo, kad net nėra tokios specializuotos parduotuvės elektroninės, kokios jiems reikėtų. Taigi, kaip ir ne pirmu sėkmingo verslo atveju, UAB steigimas gimė iš idėjos pirmiausiai užpildyti tokią nišą, kuri įdomi sau patiems asmeniškai. Taip draugai ir sukūrė verslą, kad galėtų patys turėti tai, ko nori, o paskui kartu ir dalintis su kitais, tuo besidominčiais.

Dabar sėkmingai verčiasi

Džimis juokiasi, kad anksčiau buvo geriau nebent tai, kad jie turėjo daugiau laiko būti prie ežerų, prie jūros, kaimo turizmo sodybose, ir ten pramogauti su tomis priemonėmis, kokias pavykdavo parsisiųsti iš užsienio. Dabar jaunuolių visame pasaulyje išpopuliarėjusi elektroninė parduotuvė reikalauja labai daug laiko. Vyrai jau seniai išėjo iš savo nuolatinių darbų ir visas pajėgas sumetė tik į šią sritį. Jie dirba daug, kadangi tai nuosavas verslas – tai dar daugiau. Laiką užima ir verslo planavimas, ir buhalterinės apskaitos, ir kartais nutinkančios kokios nors mažos krizės, rinkos pasikeitimai ir visi kiti įprasti verslo valdymo darbai.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>