Statybos žiemą – ką galima padaryti?

Žiemos metu tiek https://www.truckfind.lt/specializacijos/naudoti-vilkikai vilkikai, tiek sunkvežimiai, kranai šiek tiek snaudžia. Dėl tamsos ir blogų oro sąlygų mūsų kraštuose žiemą statybos visuomet sulėtina tempą ir galima pamatyti tik keletą sušalusių darbininkų, kurie vienur kitur kažką dirba lauke tokiu oru. Tačiau tai nereiškia, kad žiemą turi visiškai sustoti jūsų statybų projektai. Tikrai yra dalykų, kuriuos galima ir verta daryti net ir šiuo šaltuoju metu.

Rezervuoti sunkiąją techniką

Truck FindPirmiausia, atkreipkite dėmesį, kad nors dabar naudoti savivarčiai sunkvežimiai yra lengvai gaunami pigiausiomis kainomis, tačiau vasarą prasidės jų graibstymas. Visiems jų reikės statyboms. Gal ir jums jų gali prireikti? Turbūt apie tai galvosite, kai rezervuosite sunkiąją techniką. Taigi, tai, ką galima daryti žiemos metu ir nestabdyti statybų projektų – iš anksto rezervuoti sunkiąją techniką. Tą galima padaryti galvojant apie tai, kad išties kažkuriuo metu jums reikės jos ir kad nepakliūtumėte į tą konkurencijos sūkurį, galite iš anksto visa tai pasidaryti.

Užsakyti medžiagas

Vienas dažniausiai statybas stabdančių dalykų būna vėluojančios medžiagos. Tad kodėl gi žiemos nepanaudojus tam, kad tiksliai susipirktumėte, užsakytumėte ir atsivežtumėte visas medžiagas? Jeigu tik turite, kur laikyti. Tuomet, vos tik orai pagerės, ledai atsileis, jūs jau galėsite eiti dirbti arba žiūrėti, kaip dirba statybininkai. Juk kiekvienas savo statybų projekte gali paliudyti, kaip sunku ir blogai būna, kai galiausiai vėluoja medžiagos.

Ruošti projektą (sezono pradžioje)

Jeigu ruošiatės statyboms, tuomet metas bus ir ruošti savo projektą. Tą daryti verta jau prasidedant žiemai ir vasario – kovo mėnesį jį jau iškart pilnai turėti. Jį turint, bus tikrai nesunku ir smagu pradėti sklandžiai visas statybas. Kaip matote, jau vien medžiagų, sunkiosios technikos užsakymas ir statybų projekto ruošimas tikrai pareikalaus daug laiko. Tad pradėti viską planuoti žiemą yra tikrai vienareikšmiškai protinga ir verta tą daryti.

Samdyti žmones

Jeigu esate darbdavys, dirbantis statybų sektoriuje, jau iš anksto pagalvokite apie žmones, kurių jums reikės darbo metu. Ieškokite statybininkų visą žiemą ir tarkitės, kad su jais vėliau dirbsite, galite ir rašytis iškart sutartis. Rasti gerus statybininkus yra labai sunku ir jums reikia būtinai apie tai pagalvoti.

Atlikti apdailą ir vidaus darbus (sezono pabaigoje)

Galiausiai, jeigu tai sezono pabaiga ir jau namas pastatytas, tai žiemai prasidedant, galite atlikti apdailos darbus. Gal tai ir nebus taip lengva, nes ne iškart pavyks rasti meistrus, bet galiausiai darbus padarysite.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>