TOP gražiausi dovanų įpakavimai

Gal ir jums kada nors yra tekę pakavimo medžiaga iepakojuma materiali džiaugtis labiau nei pačia dovana? Nesvarbu, ar atsidūrėte pakuotojo ar išpakuotojo pozicijoje, atpažinti nuostabų įpakavimą tikrai nesunku. Štai keletas tikrai įspūdingų pakuočių, kurias internete žmonės vertina kaip labai dailias.

Languotas audinys

PakavimasAr atsimenate languotą mamos suknelę? O gal močiutės? O gal patys 1990 – aisiais tokias dėvėjote? Klasikinis languotas audinys yra senas išradimas, tai raštas, kuris vis sugrįžta su nauja mados banga. Tačiau jis gali nuostabiai pasitarnauti ir pakuojant kalėdines dovanas. Paėmus languotą pakavimo popierių gražiai skaidria lipnia juosta līmlente reikia suklijuoti taip, kad nesimatytų siūlių. Porą dovanų supakuokite su raudonai – juodai languotu dovanų popieriumi. Ant vienos dovanos prisekite žalią dekoraciją – eglės mažą šakelę. Vieną dovaną supakuokite su paprastu rudu pakavimo popieriumi. Sudėkite viską į krūvą ir pamatysite nepaprastai jaukų, gražų ir šventišką įpakavimą.

Balta balta, kur dairaisi

Mūsų lietuviškam klimatui puikia tinka toks įpakavimas, kuris internete taip pat labai populiarus. Tikriausiai pas daug ką kiemuose auga tuja – visą žiemą žaliuojantis augalas, tačiau pakavimui paprastai nenaudojamas. Atėjo metas įvertinti tujos grožį ir jį panaudoti Kalėdų proga! Dūžtančias dovanas pirmiausia įpakuokite į burbulinę plėvelę burbuļplēve, ypač, jeigu jas ketinate siųsti paštu. Tuomet dovanėles suvyniokite į baltą paprastą popierių. Kol kas tai atrodo kaip paprasti paštu siunčiami paketai, tačiau keli minimalistiniai dekoro elementai tuojau pat iš šių pakuočių padarys itin dailias ir šventiškas pakuotes. Perriškite savo paketėlį virvele. Tokia, kokia šiltnamyje raišiojami pomidorai: baltai juoda. Prie virvelės kilputės pririškite žalią tujos šakelę bei nedidelį lapelį su padekoruotais krašteliais ir užrašu – gražių šventų Kalėdų. Štai ir viskas. Nepaprastai paprasta, dailu, šventiška. Panaši variacija – baltas kalėdinis dovanų popierius su mažomis atspausdintomis eglutėmis. Dovanos perrištos virvele, prie virvelės viršaus pritvirtinta šakelė pušies ir maži dailūs skambučiai. Tas pats spalvinis derinys, tik šiek tiek daugiau vargo.

Briedžiai

Juokingas ir kartu mielas įpakavimo būdas – briedžiukų imitacija. Pirmiausia dovanas kruopščiai suvyniokite į paprastą rudą vyniojimo popierių. Tuomet išsikarpykite iš kitos spalvos kartono briedžių ir elnių ragų. Pasigaminkite iš spalvoto popieriaus noseles, akis ir liežuvėlius. O tuomet viską prie dovanų suklijuokite taip, tarsi jos būtų elnių galvos. Nepriplokite ragų tiesiai per dėžės plokštumą, o klijuokite aukščiau, kad šie būtų išsikišę, tarsi tikri ragai.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>