Stogų dangų rūšys ir privalumai

Stogas – bene reikšmingiausia namo statybos ar išorinio fasado remonto dalis. Ne veltuo nuo seno stogdengiai, uždengę pirmajį stogo sluoksnį, tikėdavosi lauktuvių iš užsakovų ir keldavo simbilinį vainiką. Šiandien straipsnelyje apžvelgsime, kokios yra kokybiškiausios stogu dangos ir įvertinsime vieną geriausių stogo dangų platintojų.

UAB Nord profil – stogų dangų meistrai

Stogo dangos keitimasĮmonė UAB Nord profil – veikia jau beveik dešimtmetį ir per tą laiką labai užaugo bei subūrė ištikimų klientų ratą. Įmonė prekiauja garsiais vardais, geriausių pasaulio gamintojų produkcija, o produktų asortimentą sudaro aukštos kokybės statybinės medžiagos, stogo dangos, stogo dangų priedai. Išsamiau: šlaitiniai stogai, statybinės plėvelės, plokšti sutapdinti stogai, šlaitinių stogelių priedai, stogo skliauto pakalimas, kaminų sistemos, ventiliaciniai kaminėliai, hidroizoliacinės medžiagos, fasado apdaila, statybiniai, blokeliai, grindinio trinkelės ir kita produkcija. Bendrovė taip pat atlieka stogų dengimo paslaugas. UAB Nord Profil Juums pageidaujant gali atlikti visiškai pilną stogo dangos įrengimą, garo izoliaciją, laikančio profpakloto matavimus, hidroizoliacijos įrengimą, skardinimą, nuolydžių formavimą. Taip pat atliekami šlaitinių stogų dengimo darbai – stogo dengimas skarda, stogo dengimas beasbesčių šiferiu, stogo padengimas bituminėmis čerpėmis, bituminiais lakštais, stogų dengimas įprastomis čerpėmis ir kitka. UAB Nord profil garantuoją pačią aukščiausią darbų atlikimo kokybę ir patikina, kad kiekvienas stogas bus uždengtas pagal reikalavimus ir derinant visus žingsnius su užsakovu. Kadangi šiandien svarbiausia aptarti stogo dangų specifiką, pažvelgsime, kurios prekės šiandien yra pačios populiariausios. Ko gero, iš mados niekada neišeis šlaitiniai stogai. Tai plieninės, beasbesčio šiferio dangos, čerpės, bituminės čerpės. Specialistai išskiria ir kompozicinę stogo dangą, skalūninę dangą, bituminius banguotus lakštus. Dabar apie kiekvieną dangos tipą atskirai. Plienines stogų dangas renkasi tie, kuriems svarbu, kad stogas būtų atsparus karščiui, erozijos poveikiui bei būtų ilgaamžis. Jeigu įprastą stogų dangą sudaro polimerinė danga, grunto, cinko sluoksnis, produktas garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą. Plieninis stogas yra ypač lengvai prižiūrimas ir valomas, todėl tai puikus pasirinkimas, neketinantiems stogų priežiūrai skirti daug dėmesio. Gal kažkam gali atrodyti, kad plieninės stogu dangos netinka paprastam gyvenamajam namui, kadangi yra metalinio pagrindo ir atrodo neestetiškai, gali būti tikri, kad šios stogo dangos struktūra matyti tik priėjus iš arčiau, ji sumoderninta ir puikiai tinka jūsų bet kokio stiliaus būsto eksterjerui. Beasbestis šiferis – stogo danga, šiandien vertinama daugybės žmonių, kadangi yra saugus ir kokybiškas asbestinio šiferio dangos variantas, o tiksliau – pakaitalas.

Dar daugiau stogo dangų

Šiferį žmonės visados vertino dėl jo ilgaamžiškumo, puikaus dizaino savybių. Kaip jokia kita danga, šiferis labiausiai atkuria senovinių stogų įspūdį, labai tinka tiek naujų būstų statybai, tiek dengiant stogus senamiesčio pastatams ar net seniesiems dvarams. Čerpės – taip pat viena populiariausių stogo dangų lietuvių pirkėjų tarpe. Vienas pagrindinių aspektų, kodėl ši danga tokia populiari – galimybė atkurti senovinių būstų įspūdį. Betoninių čerpių stogo danga suteikia būsto fasadui jaukumo, ant jos nesikaupia kondencatas, be to tokia danga padeda sutaupyti. Tą patį galima pasakyti ir apie keramikines čerpes, kurios yra vienas seniausių ir labiausiai patikrintų stogų dengimo variantų, naudotų dar mūsų senelių. Jeigu anksčiau plastikiniai langai būdavo balti, o šiandien siūloma pati plačiausia jų paletė, lygiai taip pat stogai – buvo laikas, kada galėdavai įsigyti tik asbestinio šiferio aeba keraminių čerpių dangas, tuo tarpu šiandien vient tik įmonė Nord profil siūlo stogo dangų įvairovę. Visos stogu dangos turi savitus pliusus ir privalumus. Kurio turi daugiau – jums gali padėti atsakyti Nord profil specialistai.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>