Vonios remonto darbai

Vonia nuo seno buvo ne tik prausimosi vieta ir talpa. Tai būdavo erdvė, kurioje vykdavo maloniausi savęs lepinimo ritualai, susikaupimo ir atsipalaidavimo akimirkos. Vonia tampa didžiuliu malonumu, grįžus po darbų ir ieškant būdo sumažinti stresą, tačiau dažnai naudojamos arba senos vonios talpos gauna nemažą apkrovą iš aplinkos procesų, todėl, kada pažeidžiamas viršutinis sluoksnis, atsiranda įtrūkimų ir nelygumų –reikalingas vonios remontas.

Vonių restauracija

Remontuojame voniasĮmonė UAB „Vonia vonioje“ rinkoje jau beveik dvidešimtmetį. Bendrovės teikiamos paslaugos – aukščiausios kokybės šiuolaikinių vonių restauravimas ir keitimas. Jūsų voniai remonto arba keitimo prireikia tada, kada ji praranda natūralų baltumą, pasidaro šiurkšti, atsiranda viršutinio sluoksnio įtrūkimų, jaučiamų oda, atsigulus į vonią. Tokiu atveju, atvykusi UAB „Vonia vonioje“ specialistų komanda įvertins jūsų vonios būklę ir nuspręs – jai reikalinga nauja danga ar pilnas keitimas. Įmonė dažniausiai siūlo patogiausią ir ekonomiškiausią variantą – naujos akrilinės vonios sumontavimą. Šis metodas itin patogus, kadangi nauja vonia montuojama ant senos vonios pagrindo, taigi susidaro du patvarūs sluoksniai, kuriuos apjungus ekonomiškiau išlaikoma temperatūra, efektyviau panaudojamas karštas vanduo, taip pat derinamos abiejų sluoksnių savybės. Naujasis viršutinis sluoksnis yra atsparus smūgiams, erozijai, rūdimas. Mažiausiai penkiolika metų, pasirinkuts UAV „Vonia vonioje“ remontą, jūsų vonia negeltonuos, neruduos ir išliks kaip nauja. Specialistų uždedamas naujas akrilins sluoksnis pasižymi ekologiškumu, švarumu ir ypač didelėmis antibakterinėmis savybėmis. Be to, pasikvietę UAB „Vonia vonioje“ komandą, atnaujintą vonią jau turėsite greičiau nei po trijų valandų (nebent reikės pasirūpinti dekoro plytelių laikinu pašalinimu ir vėliau – sudėjimu), o po dvylikos valandų jau galėsite ir maudytis. Naujas akrilinis paviršius sumontuojamas ypač tvirtai, kadangi tvirtinimo procesui naudojamos ypač geros kokybės dvokomponentes putas. Įmonėje dirba patys geriausi specialistai, o kiekvienai atliktai paslaugai suteikiama penkerių metų garantija. Internetinėje įmonės svetainėje galite susipažinti su jos atliekamomis paslaugomis, pasianalizuoti kainas, katalogus, galimus išmatavimus. Taip pat galite rasti specialistų kontaktus, su kuriais susisiekus jums su malonumu bus suteikta reikiama informacija, būsite pakonsultuoti ir nukreipti reikiama linkme. Be abejonės – su UAB „Vonia vonioje“ vonios remontas niekada nebuvo toks paprastas.

Vonios remontą patikėk specialistams

Žinoma, ne visada vonios remontą apima tik maudymosi talpos keitimas ir restauravimas. Daug nemaloniau, kai sugenda dušai ir čiaupai, kai prakiūra vamzdžiai ir dėl to kenčiate ne tik jūs, bet ir jūsų kaimybai, kurių butai užliejami arba nuo ilgalaikio vandens praleidimo pradeda drėkti sienos ir atsiranda pelėsiai. Santechnikos darbai Klaipėdoje vykdomi itin aukšto lygmens įmonės – UAB „Gedlina“, teikiančios betonavimo, sienų tinkavimo bei santechnikos darbų, paslaugas. Įmonė specializuojasi visų tipų katilinių montavime, šilumos siurblių montavime, šilumos mazgų įrengime, vidaus ir lauko įdėklų, radiatorių montavime ir kitur. Internetinėje bendrovės svetainėje pateiktas išsamus paslaugų sąrašas, pateiktas darbų pavyzdžių katalogas su išsamiais aprašymais. Štai Monika praėjusią vasarą kreipėsi į abi minėtas bendroves, kadangi ta vasara jos vonios kambariui buvo itin nesėkminga. Vonios paviršius, visiškai nusidėvėjęs, pagelto, pradėjo skilinėti, o po vonia esantys vamzdžiai ėmė leisti vandenį ir blogiausia tai, kad to skverbimosi nebuvo įmanoma pastebėti, kol vieną dieną į duris pabeldė susirūpinęs kaimynas. Taigi, Monika pasirinko vienus geriausių savo srities specialistų – UAB „Gedlina“ ir UAB „Vonia vonioje“ ir štai šiandien vėl gali maudytis baltoje, puikiai šilumą laikančioje vonioje, po kuria esanti santechninė sistema yra tvarkinga ir negadina kaimynams gyvenimo. „Vonios remontas gali būti paprastas ir greitas, kai darbas patikimas specialistams“- teigia Monika.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>