Ar vasaros metu tinka tik vasarinės padangos?

PadangosKardinaliai keičiantis orams, daugeliui vairuotojų tenka susidurti nemažai nemalonumų. Pasitaiko, jog vairuotojas neseniai įsigijo automobilį, todėl dar neturi padangų, kiti jas paliko netinkamai žiemos ar vasaros miegui, todėl dabar reikia keisti, dar kitų padangos tiesiog yra senos ir jas reikia keisti, jog nekeltų pavojaus nei sau, nei kitiems. Norint įsigyti tinkamas padangas reikia atkreipti dėmesį ne tik į kainą bei gamintoją, bet ir padangų išmatavimus bei kokiu sezonu jos yra tinkamos. Vasarą geriausia yra rinktis vasarines padangas. Tokios padangos užtikrins, jog kelionės bus saugios ir komfortiškos. Vasarinės padangos yra atsparios karščiui, todėl jokių problemų nekils. Visgi, vasarines padangas renkasi ne visi. Kai kuriems nepatinka padangas keisti bent du kartus per metus, būtent dėl šios priežasties jie renkasi lengvesnį būdą. Universalias padangas renkasi tie, kurie nori padangas keisti tik tada, kada jos susidėvi. Toks pasirinkimas gali būti itin geras, nes jos yra tinkamos ir vasarai, ir žiemai. Netinkamas pasirinkimas gali būti žieminės padangas. Jei jos nėra dygliuotos, tuomet galima jas rinktis šiltuoju metų laiku. Toks pasirinkimas gali būti itin nesaugus ir rizikingas. Žieminės padangos nėra atsparios nei saulei, nei tinkamos kelio dangai, kuri yra šiltuoju metų laiku. Būtent dėl reikėtų vengti tokio pasirinkimo. Geriausia rinktis vasarines arba universalias padangas.

Kaip pasirūpinti vasarinėmis padangomis žiemos metu?

Dar rudenį tenka nuimti vasarines padangas. Jos nėra pritaikytos žieminei kelio dangai, nėra atsparios šalčiui. Būtent dėl šios priežasties itin greitai susidėvėtų žiemos metu. Nereikėtų ignoruoti ir to, jog toks pasirinkimas gali būti itin pavojingas ir neteisėtas. Pasirinkus vasarines padangas žiemos metu galima gauti ne tik baudą, bet ir sukelti pavojų kitiems. Žiemą vasarines padangas reikėtų palikti garaže arba rūsyje. Yra itin svarbu, jog jos būtų paliktos tinkamoje temperatūroje ir tinkamoje pozicijoje. Priešingu atveju po žiemos jos gali būti susidėvėjusios ir gali tekti jas keisti. Padangos nekainuoja mažai, todėl yra itin svarbu, jog būtų prižiūrėtos. Priešingu atveju gali tekti vėl pirkti padangas. Jei neturite nei garažo, nei rūsio, tuomet reikėtų paieškoti žmogaus, pas kurį galėtumėte saugiai palikti turimas padangas. Itin svarbu, jog padangos nebūtų paliktos patalpoje, kurioje yra šilta. Tokiu atveju greičiausiai Jums teks jas keisti. Vietą, kur galėtumėte palikti padangas reikėtų rinktis itin atidžiai. Itin svarbu, jog padangos prieš padedant būtų gražiai nuvalytos. Yra itin svarbu tinkamai pasirūpinti padangomis ne tik jomis važinėjant, bet ir tuo metu, kai jos nėra naudojamos.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>