Ar verta skolintis naujam televizoriui?

Kai vyksta naujo televizoriaus paieška, apmąstome įvairius variantus. Svarstome, kas geriau, ar Sony ar Samsung, kokio dydžio, kokios raiškos, ir svarbiausia – kokios kainos televizoriaus mums reikia. Kartais suprantame, kad su turimu biudžetu gero televizoriaus nenusipirksime, bent jau tokio, kokio norėsime, tačiau mums vis tiek reikės sugalvoti, kaip padaryti, kad patenkintume savo poreikius. Iš tiesų, dabartiniais laikais labai gerus pasiūlymus mums teikia lizingai, paskolų bendrovės, greitieji kreditai. Tiems, kas nenori mokėti pradinio įnašo ir įsivelti į ilgas paskolų gavimo ceremonijas, verta rinktis greituosius kreditus. Tuo tarpu, tie, kas nori mokėti ryškiai mažesnes palūkanas, gali ramiai rinktis lizingą arba normalią paskolą išsimokėtinai. Ir tai galiausiai leidžia turėti norimą prekę. Tačiau ar apskritai verta skolintis naujam televizoriui, jeigu tai nėra būtina prekė?

Daiktų nuvertėjimo tendencija

TelevizoriaiJeigu galvojate apie paskolą televizoriui, pamąstykite, kiek realiai laiko planuojate naudoti televizorių, kol pirksite kitą. Metus? Penkis? Jeigu televizorių planuojate naudoti tikrai trumpai, tuomet verčiau nepirkite brangesnio su paskola. Net ir Sony arba Samsung televizorius mažesnius, paprastesnius galite nusipirkti už realų turimą biudžetą. Jeigu paskui nebereikės, galėsite vis dar parduoti už patrauklią kainą, kadangi parduosite gana greitai. Kitas atvejis, jeigu reikia gero televizoriaus ilgam laikui. Nusipirkite tuomet iškart vieną naujausių modelių ir nebijokite mokėti brangiau. Per naudojimo terminą išsimokėsite ir tą lizingą. Be to, net kai paskola jau bus išmokėta, jūs turėsite vis dar gana naują daiktą, kuris nebus itin nuvertėjęs, kadangi pirkote vieną naujesnių modelių.

Paskola televizoriui geriau negu gimtadieniui

O pagrindinė pamoka, kurią reikėtų išmokti, tai supratimas, kam apskritai galima skolintis, o kam geriau nesiskolinti. Finansų ekspertai jums mielai primintų, kad nieko nėra blogiau, negu paskola vartojimui ar atostogoms. Reikia skolintis tada, kai perki kažkokį daiktą. Taip sakant, kai tie pinigai tiesiog įgauna kitą apčiuopiamą formą, o jūs juos visgi vis tiek galėsite vėliau susigrąžinti. Toks dalykas leidžia jums turėti pinigus daikte, jeigu labai reikėtų, jeigu negalėtumėte grąžinti paskolos, tiesiog daiktą parduotumėte šiek tiek pigiau, negu pirkote, ir viskas galiausiai labai gerai išsispręstų. Taigi, iš esmės, atsakymas į klausimą, ar verta skolintis naujam televizoriui, yra teigiamas. Verta, nes tai materialus daiktas, kuris vėliau turės savo vertę, ir paskola tikrai nenueis vėjais. Kaip skolintis – čia jau jūsų pačių apsisprendimas.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>