Automobilių nuoma Lietuvoje ir užsienyje

Auto nuomaNuomotis automobilį darosi populiaru ne tik užsienyje, tačiau ir Lietuvoje. Dažnai auto nuoma ir jos sąlygos mūsų šalyje skiriasi nuo kitų, todėl jei planuojate nuomotis automobilį kitoje šalyje, visuomet rekomenduotina pasidomėti nuomos sąlygomis dar prieš išvykstant į kelionę. Lietuvoje taip pat skirtingų įmonių taisyklės yra skirtingos, todėl esant galimybei visuomet verta paieškoti optimaliausio sprendimo.

Bazinė kaina

Patikrinti tai, kas įeina į bazinę automobilio nuomos kaina yra vienas svarbiausių dalykų, mat kiekviena auto nuomos įmonė siūlo skirtingas sąlygas ir ypatingai jos skiriasi užsienyje. Lietuvoje dažniausiai, tačiau taip pat negalima teigti, jog visada, į bazinę nuomos kainą įeina tam tikras „nemokamų“ kilometrų skaičius ir, žinoma, draudimas, o už tokias papildomas paslaugas, kaip vaikiškos kėdutės nuoma, reikia mokėti atskirai. Užsienyje taip pat reikia labai atidžiai perskaityti kas sudaro bazinę kainą, mat gan dažnai nuvažiuoti kilometrai gali kainuoti papildomai.

Kainos dydis užsienyje

Vienas labai svarbus ir dažnai atmestinai įvertinamas faktorius keliaujant į užsienį ir planuojant naudotis auto nuoma – tai turistinio sezono metų susidarę kainų skirtumai. Nepaslaptis, jog tokiose šalyse kaip Ispanija, Portugalija ar kitose Pietų Europos šalyse automobilių nuomos kainos vasaros sezonu išauga, todėl jei iš anksto planuojate kelionę, pasistenkite automobilį rezervuoti kuo anksčiau – taip sutaupysite nemažas sumas pinigų.

Lojalumas

Jei į kitas šalis keliaujate darbo reikalais ir auto nuoma tenka naudotis dažnai, tuomet būtina atkreipti dėmesį tai, jog užsienyje labai palankiai išvystyta lojalumo programa. Nuomojantis automobilį visuomet rinkitės vieną įmonę, kuri ne tik kaip lojaliam klientui pasiūlys patrauklią kainą, tačiau ir turėsite išskirtines sąlygas, o tai svečiui iš kitos šalies yra labai svarbu. Atvykus darbo reikalais dažnai tenka skubėti, todėl laisvų automobilių nebuvimas, ilgas automobilio rezervacijos laikas ir kiti nesklandumai dažnai gali sugriauti planus, todėl išties verta būti lojaliu.

Džiugu, jog stereotipas, teigiantis, kad automobilių nuoma naudojasi tik verslininkai ir pasiturintys asmenys pradeda tapti mitu, nes vis daugiau žmonių naudojasi automobilių nuoma ir teigia, kad tai pigesnis būdas keliauti.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • trafic.lt

    Jeigu seniau dėl susisiekimo užsienyje susirasti auto nuomą buvo patogiau, šiandien sąlygos yra identiškos.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>