Striukės – kiekvieno keliautojo krepšyje

Kelionės yra smagus, bet kartu ir varginantis dalykas. Priklausomai nuo keliavimo sričių ir tikslų, reikia atsakingai pasiruošti kelioninį krepšį. Vaistinėlė, pasas, batai ir higienos reikmenys yra prioritetiniai dalykai. Kita vertus, striukes, krepšyje turėtų atsirasti nepaisant to ar keliaujame į švelnaus klimato Šveicariją ar atšiauriuosius Tatrus. Neverta net priminti, kad striukes yra praktiškesnis pasirinkimas kelionei, nei paltai. Tad kaip pasirinkti tinkamą striukę kelionei?

Metų laikas

Striukė tauSvarbu kurį metų laiką pasirinkote kelionei. Kokios klimato sąlygos būdingos tai vietai, į kurią vykstate? Striukes gali būti lengvos, apsaugančios nuo vėjo. Tokios itin patogios įsimesti į mantą keliaujant jūra arba į Europos Pietuose esančias valstybes.

Ziemines pukines striukes moterims yra puikus pasirinkimas vykstant šaltuoju metų laiku į Skandinavijos šalis arba Rusiją, Rytus. Su jomis niekad nesušalsite.

Beje, parduotuvių lentynose atsirado plonos pukines striukes. Sakoma, kad tokios plonos striukes internetu taip pat apsaugo kaip storos striukes, tačiau nevaržo judesių. Nebandžiau, tačiau tikrai verta pabandyti.

Kelionės trukmė

Ziemines striukes vyrams ir moterims, bei pukines striukes vaikams, kelionėje gali ne tik susitepti, tačiau ir suplyšti, pasimesti ar nutikti dar aibė neplanuotų ir ne visuomet malonių dalykų. Todėl verta susimąstyti – galbūt į kelioninį krepšį įsimesti atsarginę.

Striukes internetu gali būti įsigyjamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tiesiog, pristatymo į užsienio šalis trukmė būs ilgesnė keliomis dienomis.

Kaina

Nori nenori, o renkamės pagal kainą. Moteriskos pukines striukes kaina mažesnė gali būti perkant internetu. Parduodu pukines striukes komentarai čia puikuojasi įvairiose svetainėse. Todėl galima pasirinkti patinkantį modelį už sau tinkamą kainą. Internetu siūlomos įvairiausių spalvų ir modelių pigios striukes. Be to, kaip ir visi pirkiniai, pigios striukes turi šimtaprocentinę grąžinimo garantiją.

Priežiūra

Pukines striukes skalbimas dar vienas aspektas, kuris turėtų būti įvertintas. Jeigu į kelioninį krepšį neįsidėsime skalbimo mašinos, vargiai galėsime tikėtis nuolat turėti galimybę išskalbti striukę. Pukines striukes vyrams itin praktiškos. Supurvintas jas galima tiesiog po vandeniu patrinti tarp pirštų ir palikti kelias minutes išdžiūti.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>