Išsinuomojus automobilį užklupo lietus

Kai domina automobilių nuoma, atrodo, kad jeigu mašina bus nauja, gera ir techniškai tvarkinga, tada viskas bus gerai. Naujos auto nuoma Vilniuje užtikrins sklandžią kelionę. Tačiau tai nėra tiesa, nes visada gali būti ir daugiau veiksnių, kurie darys didelę įtaką važiavimo kokybei. Štai Jurgai atsitiko taip, kaip ji neplanavo – staiga užklupo toks lietus, kad teko net sustoti šalikelėje.

Vienos dienos kelionė

Automobilių nuomaAutomobilių nuoma pasidomėti teko dėl to, kad tai buvo diena, kai reikėjo apvažiuoti kone pusę Lietuvos, visi įmonės automobiliai buvo užimti, o ir nuosavo niekas negalėjo paskolinti. Kartais su darbu būna tokių situacijų, kada turi suktis iš padėties ir nuveikti darbai būna svarbesni už tam tikras išlaidas. Čia irgi buvo tokia užduotis. Išsinuomoti automobilį atrodė vienintelis galimas sprendimas, tačiau jis kartu atrodė ir geras – visiems puikiai tiko tai, jog mes dabar išsinuomojame mašiną. Reikėjo apvažiuoti pusę Dzūkijos ir Suvalkijos, kelionė nusimatė ne tik tarp didžiųjų miestų, bet ir tarp pačių mažiausių miestelių. Taigi, teko keliauti pasirengus greitai aplankyti daug objektų. Bet nutiko netikėtas dalykas – didelis lietus.

Lietus

Jis prasidėjo tik išvažiavus iš Vilniaus. Šiaip mes matėme, kad važiuojame į tamsą, nes priekyje driekėsi debesys. Tačiau nesitikėjome, kad pateksime į tokią didelę liūtį. O jau žiūrėjome, kad tik automobilio nuoma būtų ne pati pigiausia, kad mašina būtų tikrai labai gera, patikima, kad gerai važiuotų, veiktų, kad tik jokių nesklandumų nebūtų. Bet še tau kad nori – lietus tapo tikrai užtvanka, tvino visas kelias, ir kriokliai vandens tekėjo stiklais. Valytuvai ant stiklo dirbo kaip pašėlę, bet vis tiek niekaip nepajėgė sulaikyti tokios vandens srovės. Taigi, teko pasidarbuoti kaip reikiant. Galiausiai lietus apmažėjo, mes sustojome į degalinę, nusipirkome po sumuštinį. Vėl pajudėjome, ir tada prasidėjo pats didžiausias lietus, automobilio net ratai ėmė šiek tiek mėtytis į šalis, kadangi teko važiuoti tiesiog vandens paviršiumi. Tokiais atvejais netgi norisi važiuoti su žieminėmis padangomis, kai jau atrodo, kad važiuoji tarsi ledu. Galiausiai lietus privertė mus sustoti šalikelėje. Neįmanoma, kad nebus jokių avarinių situacijų esant tokiam matomumui. Nieko nematai priekyje, plius čia ne šiaip rūkas, o realūs fiziniai kūnai, krentantys iš dangaus, trukdantys pravažiuoti. Sustojome ne tik mes, bet ir kelios fūros. Praėjus penkioms minutėms pasibaigė ir didžioji liūtis, ir mes vėl pajudėjome.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • trafic.lt

    Tvarkingai veikiantys valytuvai yra svarbiausias dalykas tokioje situacijoje. Kažkada teko sustoti pusiaukelėje Vilnius – Kaunas. Ir ką jūs galvojat? Dvi valandas pliaupė kaip iš kibiro..

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>