Statomi butai Naujamiestyje

Planuojant įsigyti nekilnojamąjį turtą, labai svarbu išsirinkti tinkamą vietą – tai sudaro labai didelę dalį NT vertės. Dauguma žmonių ieško aukso viduriuko – vietos, iš kurios ranka būtų pasiekiami visi miesto teikiami privalumai, tačiau tuo pačiu būtų galima atsitverti tylos siena nuo viso miesto šurmulio ir pašalinių žmonių, kuomet jums to norisi. Būtent todėl parduodami nauji butai Vilniuje Naujamiestyje yra geidžiamas kąsnis daugeliui šeimų. Butai Naujamiestyje yra visiškai šalia miesto centro bei Vingio parko, todėl visuomet jausitės lyg būtumėte svarbiausių miesto įvykių sūkuryje. Tuo pačiu, visada galėsite mėgautis gamtos ramybe, kadangi visai šalia namų rasite alėją, apželdintus ir apsodintus parkelius, kuriuose įrengti apšviesti takeliai.

Saugumas svarbu

ButaiNe ką mažiau svarbi detalė šiuolaikiniame pasaulyje – saugumas. Norint, jog žmogus jaustųsi patogiai, visų pirma jis turi jaustis saugiai. Parduodami nauji butai Vilniuje Naujamiestyje tuo pasirūpino – visoje sklypo teritorijoje, stovėjimo aikštelėje ir net laiptinėse yra sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros, išsaugančios įrašus. Dėl šios priežasties galite jaustis ramūs dėl savo turto ir savo paties saugumo.

Visą daugiabučių namų kompleksą sudaro viso labo 3 daugiaukščiai namai, todėl jūs tikrai nesijausite lyg klaidžiotumėte po betono džiungles, kuomet išnešite šiukšles. Jei būsite tas laimingasis, kuris nusipirksite būtą viename iš paskutinių aukštų, galėsite mėgautis pro balkoną atsiveriančiais panoraminiais Vilniaus miesto vaizdais.

Vienas puikiausių dalykų – suteikiama pasirinkimo laisvė. Naujakuriai gali patys pasirinkti, ar nori nusipirkti pilnai ar tik dalinai įrengtą butą. Šie variantai skirtingi ir tinka skirtingų poreikių žmonėms. Jei norite dėl nieko nesukti sau galvos ir pasitikite projekto vystytojais, geriausias variantas įsigyti pilnai įrengtą butą ir tiesiog atsikraustyti į jį gyventi. Nemanykite, jog visi butai yra identiškai vienodi kaip sovietų sąjungos laikais. Galima rinktis iš dviejų skirtingų stilių, kurie tarpusavyje skiriasi gana ženkliai. Taip pat, skiriasi ir butų išplanavimai, todėl tinkamiausią variantą reikės rinktis asmeniškai. Tuo tarpu jei manote, jog tik jūs pats galite įsirengti savo butą taip kaip norite, patartina įsigyti butą su daline apdailą. Tokiu būdu butas jums kainuos mažiau, o už sutaupytus pinigus galėsite įsirengti jį taip, kaip norite.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>