Baldų alternatyvų apžvalga

Kokius baldus rinktisTikriausiai nei vienų namuo neįsivaizduojame be baldų – tai esminės namų detalės, kurios ne tik funkcionaliai tarnauja, tačiau ir puošia namus. Šiandien baldai gali būti pačių įvairiausių pasirinkimų ir juos pritaikyti galima bet kokioms erdvėms, nesudrumsčiant jų auros. Platus pasirinkimas tiek tarp modernių, tiek tarp klasikinių ir visiškai antikvarinių baldų leidžia ne tik išsirinkti tinkamiausią dizaino variantą, tačiau ir baldo dydį ir jo ekonomiškumą. Tiems, kuriems nepavyksta surasti baldo, kuris jau ilgą laiką guli jūsų galvoje, siūlome pasinaudoti baldų gamybos paslaugomis tam, kad realizuoti savo idėjas.

Alternatyvos

Paskutiniu metu ypatingai populiarūs modernūs baldai, pasižymintis išskirtinėmis spalvomis bei formomis, tačiau beveik visuomet kompaktiški ir minimalistiniai, todėl atrodo subtiliai ir skoningai. Be jokios abejonės, dažniausiai renkantis tokius baldus reikėtų atsižvelgti į tai, jog jie dažniausiai dera tik su kitais moderniaisiais baldais. Modernius baldus galima tiek užsisakyti individualiai, tiek ir įsigyti įvairiose baldų parduotuvėse. Dažnai vyrauja baltos, juodos, raudonos ryškios spalvos, lakuoti paviršiai bei užapvalintos formos.

Kaip visuomet, esti ir antikvarinių baldų mėgėjų, todėl jiems puikiai tiks seni restauruoti baldai, kuriuos galima derinti tiek su naujais, ne pačiais moderniausiais baldais, tiek ir įrengti namus vien antikvarinių baldų dizainu. Išties gražiai įrengtas Lietuvoje Akmenėlių dvaras, kuriame persipina tarpusavyje moderniosios ir senos antikvarinės natos, sukurdamos harmoniją bei darną. Butuose antikvarinių baldų Lietuvoje esti ne tiek jau daug, tačiau beveik kiekviename nuosavame name galima rasti seną spintą ar kitą baldą, nešantį įdomią ilgametę istoriją.

Šiandien dažniausiai virtuvinius komplektus ar vonios kambario baldus žmonės įsigija parduotuvėse, tačiau svetainės bei miegamieji kuriami individualiai, kur pasitelkiamos baldų gamybos paslaugos. Tiek miegamasis, tiek ir svetainė – tai atsipalaidavimo ir ramybės kambariai namuose, kuriuos kiekvienas asocijuoja su skirtingais poreikiais ir norais, norėdami sukurti savitą aplinką bei pabrėžti vieną ar kitą aspektą, suteikiantį namams išskirtinę svarbą. Individualių baldų gamyba taip pat nuolatos bendradarbiauja ir su architektais ir dizaineriais, norinčiais realizuoti savo idėjas, todėl šios sritys dažnai dirba išvien tam, kad pasiūlyti jums geriausią funkcionalumo, kokybės ir dizaino santykį.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>