Vestuvių planavimas – svarbi pasiruošimui vestuvėms dalis

Vestuvių planavimasDažniausiai laukdami vestuvių įsivaizduojame, kad jos bus šiltos, saulėtos, o mes nuostabią dieną ištarsime savo antrajai pusei „taip“. Tačiau iš tiesų protingas vestuvių planavimas apgalvoja ne tik šiuos idealius scenarijus, bet ir blogesnius. Nes planavimas yra ne tik naivus tikėjimas, kad viskas bus nuostabu, bet ir pasirengimas blogesniems, ar net blogiausiems variantams. Vestuvės yra labai svarbi diena tiek porai, tiek svečiams, giminėms, todėl svarbu turėti tuos atsarginius planus, būti pasirengus. Kaip atrodo vestuvių planavimas, kai mes ruošiamės ir blogesniam scenarijui? Kaip pasiruošti tam, kad per vestuves gali lyti?

Automobilių nuoma

Pirmiausia planuojant vestuves reikia pagalvoti, kaip jaunieji ir svečiai nukaks iš taško A į tašką B. Net jeigu nuo bažnyčios iki šventės vietos tiktai pusė kilometro, geriau nepalikti tos kelionės savaiminiam reikalui, nes lietaus atveju jūs tikrai nenorėtumėte, kad svečiams tektų tą puskilometrį eiti per balas, su skėčiais, sušlapti šventinius drabužius. Arba kad kažkam tektų stoviniuoti po medžiu ir kviestis taksi, kurie visai neprimins šventinės nuotaikos…Taigi, verta iš anksto pasirūpinti automobilių nuoma. Rinktis automobilius su stogais.

Šventės vieta – su stogu

Visada vestuvių planavimas patiria didelį išbandymą – surasti idealią vietą, kur žmonės atšvęstų savo vestuves. Iš tiesų vestuvių dieną vertėtų turėti tokias vestuves, kurios turėtų virš galvos stogą. Šventę organizuoti arba patalpoje su stogu, arba, jeigu lauke, tai su labai geromis palapinėmis, tentais, ir visgi palikti galimybę, užėjus audrai, viską perkelti į vidų. Taip reikėtų mąstyti ir aplinkos dekoravimą, kad nebūtų persistengta su drėgmei neatspariais papuošimais.

Pramogos ir lauke, ir viduje

Jūsų vestuvės tikrai nebus sugadintos, jeigu iš anksto numatysite pramogų ir lauke (gero oro atveju), ir viduje. Nereikės vėliau skųstis, kad lietus pridarė daug žalos. Nes iš tiesų juk žala padaroma tik tada, kai mes būname kažkam nepasiruošę. Jeigu esame pasiruošę, žalos niekas nepadaro.

Drabužiai lietingai dienai

Taip pat vestuvių planavimas turėtų apimti ir aprangos planavimą. Nuotakos, kurios mano, kad yra gerai pasirengusios, dažniausiai turi antruosius drabužius. Pirmąją – didelę pūstą suknelę, o antrąją – trumpą, seksualią, labiau tinkančią vakarui. Tačiau taip pat reikėtų pasiruošti ir lietui atsparius drabužius, avalynę. Būtų ir labai linksma, net jeigu svečiams paruoštumėte visiems vienodus baltus lietpalčius, tuomet visi turėsite vienodą ir išskirtinę aprangą, o šventė bus puiki.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>