Keturi kompresoriaus panaudojimo būdai

Jeigu domina kompresorių centras, vadinasi, žinote, kam reikalingi kompresoriai nuomai. Tačiau žmonės, niekada nedirbę garaže, nieko bendro neturintys su automobilių tvarkymu, gali ir nežinoti, kam reikalingas kompresorius. Nežinote, kam reikalinga kompresorių nuoma? Metas pakeisti situaciją.

Vietoje domkrato

Vienas iš būdų panaudoti kompresorių, tai pakelti su juo automobilį. Kadangi kompresorius turi iš tiesų įspūdingai didelį slėgį, tai jūs galite labai gerai tą spaudimą išnaudoti. Keliant ant domkrato, turite patys užpumpuoti visą jėgą, o štai kompresorių nuoma padės jums tai padaryti lengviau. Tiesa, dažniausiai kompresorių centras sulaukia norų nuomotis kompresorių arba kompleksiniams darbams, arba kitiems. O tas automobilio pakėlimas – vienas iš variantų, kur gali būti kaip šalutinis dalykas panaudotas kompresorius.

Atsukti ratus

KompresoriaiTaip pat kompresorius yra puikus pagalbininkas, kai reikia atsukti ratus. Su didžiuliu kompresoriaus spaudimu, tinkamai jį nukreipus, labai lengva atsukti ratų varžtus, kurių šiaip kiekvieno sukiojimui rankiniu būdu žmogus užtruktų tikrai ilgiau. Žinoma, kartais, jeigu esate tik pradedantysis ir nemokate pasijungti kompresoriaus, pirmą kartą gal ilgiau užtruks ir tas jo pats pajungimas, tai tada kažin ar tikrai būtent tokiu būdu greičiau tuos ratus atsuksite. Tačiau visumoje šis darbas yra toks, kuris leidžia greitai ir paprastai susitvarkyti su problemomis. Jeigu įgusite, arba jeigu kas nors kitas parodys, ką turi, tada pamatysite, jog iš tiesų kompresorius yra labai geras pagalbininkas.

Dažymas

Taip pat kompresorius yra labai geras pagalbininkas norint dažyti. Galima sakyti, tai itin dažna kompresorių nuomos priežastis. Mat kažin ar rasite geresnį, efektyvesnį būdą nudažyti automobilį, negu su kompresoriumi. Didžiulis automobilio slėgis bus panaudotas kaip geriausias purkštuvas nupurkšti dažais visą kėbulą ar tam tikras automobilio sritis. Taigi, su tokiu dažymu galėsite tikrai gerai pasiekti norimų rezultatų.

Garažo tvarkymas

Kai baigsite darbus, o kompresorius vis dar bus išnuomotas – jis padės jums susitvarkyti. Tai bus gana paprasta, bet akivaizdi jo paskirtis. Tiesiog atsukę tuščią kompresorių su jo žarnele galėsite kaip su geriausiu purkštuvu iššluoti visą garažą, visos dulkės galės skraidyti į šalis ir jums tas garažo tvarkymas pasidarys netgi linksmas. Galite pasikviesti ir vaikus iš kambario, gal ir jie norės su kompresoriumi papūsti. Žinoma, galima ir improvizuoti, kur dar naudoti kompresorių. Tarkime, galima tiesiog per akimirką su juo pripūsti pripučiamąją valtį, ir tai bus labai paprasta.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>