Dovanos virtuvėje tvarkytis mėgstančiai mamai

Gerai, kai sveikinami žmonės iš anksto pasako, ko nori, o štai dovanos mamai, jos paklausus, ko ji norėtų, dažniausiai skamba „jūs man, vaikai, pati geriausia dovana“. Bet tai juk netiesa. Pabandykite bent kartą atvažiuoti ir be gėlių, ir be dovanų, tuomet pamatysite, kad tai tebuvo mandagumo frazė. Taigi, dovanos mamai tikrai yra dalykas, kurį turite suorganizuoti dar prieš vykstant pas ją. Šį kartą norime pasiūlyti keletą dovanų idėjų mamoms, kurios tikrai mėgsta šeimininkauti virtuvėje. Žinokite, kad jeigu jos to negali pakęsti, tuomet prašausite pro šalį su savo dovanomis.

Puodų rinkinys

Dovana mamaiNors puodų rinkinį tinka dovanoti jaunai šeimai, nes jai gyvenime reikės galbūt dar daug gaminti, tačiau taip pat tai yra ir labai gera dovana mamai. Kodėl? Nes ji jau turbūt sau neleis niekada pirkti naujų indų, tokios dovanos mamai išpildys jų svajonę ir nevers jų jaustis dėl to kalta. Juk ne viena mama, kuri iš tiesų nekenčia savo įgrisusių pajuodusių, prakiurusių ir svylančių puodų, galvoja, kad būtų gerai turėti naujus, bet „kiek gi jau aš čia gyvensiu“. Taigi, jų neperka. Jeigu padovanosite jūs – iš pradžių girdėsite tuos „nereikėjo, nereikėjo“, o paskui pamatysite plačią šypseną. Nesunku suprasti, dėl ko. Juk kiekvienam žmogui daug maloniau gaminti naujuose puoduose.

Prijuostės ir šluostės

Žaisminga prijuostė, dailios šluostės, mazgotis ar kepimo pirštinės yra tai, kas tinka kaip dovana apskritai visiems. Tai būtent toks dalykas, kuriam žmonės beveik visada pagaili pinigų, nes galbūt galėtų išsiversti ir su šluostėmis, kuriaspasigamina iš seno pagalvės užvilkimo. Bet juk kaip smagiai paįvairina virtuvę naujos, gražios šluostės, taip gražiai kabančios virtuvėje ir reiškiančios, kad čia tuojau pat prasidės tikrai smagūs dalykai. Dovanokite jas mamai, ne tik mamai, bet ir tėčiui, bet ir draugams.

Gražūs indai

Kaip žinia, mes labai dažnai renkamės dovanoti dalykus, kurie tiesiog yra labai gražūs. Žinoma, geriau, kai tas grožis yra suderinamas ir su praktinėmis funkcijomis, nes tada, kaip žinote, bent jau galite būti tikri, kad nereikės paskui kur nors išmesti tų gražių daiktų. Taigi, gražūs indai bus tas dalykas, kuris galės tapti dovana. Cukrinės, druskinės ir vazos taip pat indai, bet pradžiai galite pagalvoti ir apie pačius praktiškiausius – lėkštes, puodelius, padažines, dubenėlius. Jeigu jie gražūs – tiks dovanai.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>