Ieškomas darbuotojas prie automobilių

Nors lietuviai nuolat skundžiasi, kad neturi pinigų, tačiau automobilių supirkimas Vilniuje gyvena gerai. Taip pat, kaip ir Auto supirkimas Kaune. Kad ir mažiausią atlyginimą uždirba, bet žmonės vis tiek dažniausiai turi pinigų pačiam smagiausiam dalykui – ratams. Aišku, ratų verslas turi daugybę sektorių. Pradedant gamyba, pardavimais, baigiant automobilių supirkimu ir jų išardymu į dalis. Kartais randame labai keistų skelbimų, kur ieškomi darbuotojai būtent dirbti su automobilių supirkimu. Štai kokius du keistus skelbimus pavyko rasti.

Skelbimas su dideliais reikalavimais

Labai gerai automobilių supirkimo aikštelei reikalingas žmogus be žalingų įpročių, galintis dirbti sunkų fizinį darbą ir atlikti protinius mąstymo veiksmus. Tinka žmogus su aukštuoju išsilavinimu, tačiau taip pat gali būti ir su profesiniu. Gali būti ir tik su viduriniu išsilavinimu.

Superka automobiliusDarbo pobūdis: reikės su mašina tempti kitas senas mašinas į presą, prižiūrėti, kad jos būtų tinkamai suspaudžiamos. Reikės žiūrėti, kad visi darbai klostytųsi tinkamai, kad nekiltų niekam jokių techninių kliūčių. Visi darbuotojai darbo yra apmokomi, bet jeigu turi patirties iš kito darbo, tai ji gali pasitarnauti. Mums nuolat reikia plataus profilio darbininkų, tad net jeigu tu esi taip pat dirbęs kokį nors kitą darbą, mes vis tiek pritaikysime ir tavo senesnę patirtį. Tarkime, žmogus, kuris yra dirbęs vertėju, galės ne tik važinėti surinkti senų automobilių, bet ir pavertėjauti tarpininkaujant su klientais. Kai kurie mūsų klientai kalba rusiškai, dauguma kolektyvo taip pat moka rusų kalbą. Tačiau yra ir angliškai kalbančių klientų, todėl pageidautina bent pagrindinės anglų kalbos žinios. Siūlomas darbas geroje kompanijoje su smagiu kolektyvu. Be to, siūlomos visos socialinės garantijos (SODRA, biuleteniai ir pan.), dėl atlyginimo šnekėsim atskirai, kai jau matysis, kas per vienas veikėjas esi, ir ką realiai gali pasiūlyti mūsų įmonei. Mūsų įmonė labai gera, žmonės, kurie dirba prie mašinų, tik džiaugiasi tokiu darbu. Darbuotojų neatleidinėjam, jie išeina iš darbo nebent tada, kai suserga ir sveikata apleidžia. Kaip jau minėjau, reikia gero fizinio pasirengimo, nes šitame darbe dažnai prireikia ir jėgų, ne visada presas dirba, tada tenka ir rankų darbo įdėti, bet tai priklauso nuo situacijos.

Dalykinė žinutė

Ieškomas žmogus, kuris norėtų dirbti su automobilių supirkimu Kaune arba Vilniuje. Privalumas: geras fizinis pasirengimas ir žinios apie automobilius, mechaniką. Siūlomas gebėjimus atitinkantis atlyginimas.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • trafic.lt

    Kokios darbo valandos? Kokios socialinės garantijos? Kaip skaičiuojat pontecialią darbuotoją alga?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>