Šeimai smagu eiti į prekybos centrą

Ar pramogų erdvės, drabužių parduotuvės, kino teatras, restoranai prekybos centre Ozas pritraukia ten šeimas? Kodėl žmonėms išvis patinka eiti į prekybos centrus? Šiandien kalbamės su kelių šeimų atstovais, kurie pasakoja, kodėl jiems patinka PC Ozas arba kiti prekybos centrai, kodėl jie vertina tokią apsipirkimo formą.

Viskas vienoje vietoje

Apsiperku OzeMarija sako, kad jai su šeima labai patogu ateiti į prekybos centrą „Ozas“, nes čia viskas būna vienoje vietoje. „Žinote, kai turi du nenuoramas vaikus, tai tikrai labai dažnai prireikia kažkokių prekių. Vieną vyrą bijau išsiųsti apsipirkti, nes jis visada parneša kažką, ko nereikia. O viena pati nenoriu eiti, nes reikia ir vaikus ganyti, ir žiūrėti, ką nusipirkti, ir viską panešti. Bet užtai labai gerai, jeigu visa šeima ten nuvažiuojame. Paprastai tai darome kartą per savaitę. Tikrai patogu. Kadangi yra labai daug skirtingų parduotuvių, tai iškart savaite į priekį nusiperkame visko, ko reikia. Vaikams tai būna ir pramoga, nes einame ir į pramogų zoną, kur jie pasilinksmina. Be to, mes patys norime dažnai nueiti į kiną, tai, jeigu rodo kokį nors gerą filmą visai šeimai, būtinai į jį užeiname“, – pasakoja moteris.

Labai skanus maistas

Petras tikina, kad jam su žmona į prekybos centrą patinka užeiti vien dėl jame įsikūrusių restoranų. „Aš turiu savo teoriją, kodėl ten restoranuose skaniau, bet ją ir pasilaikysiu sau. Tiesiog vis tiek taip yra, kad ten skaniausia visuoserestoranuose. Į kurį užsuktum. Ar į piceriją dienos picą suvalgyt, ar į kavinę kavos ir sausainio, ar net iš to paties prekybos centro perkant. Žodžiu, maistas tikrai labai skanus, ir mes dėl to su šeima ten lankomės. Dažniausiai mes su žmona sau sekmadieniais leidžiam papramogaut. O kartais ir su vaikais atvažiuojam, nors jie dar maži, negražiai elgiasi restoranuose ir manau, kad juos geriau tiesiog palikti namie“, – sako vyras.

Laisvalaikio praleidimas

Jurga pripažįsta, kad nuo tada, kai išsiskyrė su vaikinu, ji kaip nesava. „Bijau likti viena namuose, todėl einu į prekybos centrą. Kažkur būti, kad būčiau tarp žmonių ir su žmonėmis. Labai nesmagu yra ir baisu, kai būnu viena per ilgai namie. Pro langą matau prekybos centrą, tai kai man tik užplūsta vienatvė, iškart padedu darbus į šoną ir einu ten“. – sako ji.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>