Kaip sustiprinti plaukus ir išvengti plaukų slinkimo?

Plaukų slinkimas – tai gana dažna problema, kurią lemia hormonų pusiausvyros pokyčiai, netinkama mityba ar kitos priežastys. Nors neretai yra manoma, kad plauku stiprinimas reikalauja didelių išlaidų ir nemažai pastangų, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Jei laikysitės kelių svarbiausių taisyklių, galite net neabejoti, kad galėsite džiaugtis stipriais ir tankiais plaukais. Taigi, ką svarbiausia žinoti apie tinkamą plaukų priežiūrą?

Stiprūs plaukaiTurbūt ne kartą esate girdėję posakį, kad esate tai, ką valgote, ir tai tikrai yra tiesa. Jei mityba nėra visavertė, tokiu atveju susiduriama su įvairiomis sveikatos problemomis, plaukai tampa ne tokie žvilgantys, ar net ima slinkti. Tuo atveju, jei su maistu nėra gaunama pakankamai maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, tikrai gali praversti maisto papildai, kurie yra skirti plaukų puoselėjimui. Palanku yra tai, kad tokių maisto papildų vartojimas gali garantuoti ilgalaikį rezultatą, tad galėsite džiaugtis gražiais ir žvilgančiais plaukais.

Plaukai kiekvieną dieną kenčia nuo įvairių žalingų veiksnių, tad plauku stiprinimas turi būti atliekamas reguliariai. Nereikėtų pamiršti bent kartą per savaitę palepinti plaukus kaukėmis, nes jos padės plaukus sustiprinti, ir užtikrins kur kas geresnę plaukų būklę. Svarbu ir tai, kad būtų parenkamos tinkamos plaukų priežiūros priemonės – plaukų šampūnai ir kondicionieriai turėtų tikti jūsų plaukų tipui, nes priešingu atveju tikrai neverta tikėtis puikaus rezultato.

Svarbu keisti ir tam tikrus įpročius. Jei kiekvieną dieną plaukus džiovinate džiovintuvu, natūralu, kad ilgainiui plaukai tampa silpnesni. Jei tik turite galimybę, leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, o jei ne – naudokite specialias priemones, kurios padės apsaugoti plaukus nuo karščio. Plaukų tiesintuvą ar garbanojimo žnyples stenkitės naudoti kuo rečiau, geriausia – tik išskirtinėmis progomis. Plaukai gali imti silpnėti ir nuo dažno dažymo, ypatingai tada, jei plaukai yra šviesinami, taigi, labai svarbu tai, kad būtų pasirenkami kuo geresnės sudėties dažai, o po dažymo nepamirškite palepinti plaukus.

Taigi, plauku stiprinimas pradedamas nuo visai mažų dalykų, kurie gali užtikrinti, kad jūsų plaukų būklė bus tikrai puiki. Jei vadovausitės šiomis pagrindinėmis taisyklėmis, galite neabejoti, kad greitai pastebėsite tikrai puikius rezultatus.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>