Apklausa: kur norėtumėte gyventi Vilniuje

NT VilniusKai teigiama, kad sostinėje gyvena apie 60 tūkst. žmonių, neregistravusių savo gyvenamosios vietos šiame mieste, akivaizdu, kad tai būsimi NT pirkėjai ir nekilnojamo turto projektas Vilniuje jiems turėtų būti galvoje dabar arba ateityje. Jeigu būtų registruota gyvenamoji vieta, tuomet ir tokių projektų nebūtų. Štai klausiame keleto žmonių, kurie dar neturi savo būsto sostinėje, kurgi jie iš tiesų norėtų patys gyventi.

Paupyje arba Užupyje

Kaip pasakoja Laima, jau 10 metų gyvena sostinėje, bet nuomojasi ir butą, ir biurą. Ateities planuose pirkiniai, bet dar ne dabar. „Manau, nuomojamos komercinės patalpos Vilniuje visuomet bus pasirinkimas. Neplanuoju įsigyti tokias patalpas gyvenimui. Bet tikrai, be jokios abejonės, reikės bandyti ieškoti kitos vietos gyventi. Gal, jeigu turėtume savo būstą, jau ir vaikų turėtume. Dabar vis atrodo, kad esame nepasiruošę, kad reikia to ar ano. Neperkame prasto būsto, nes taupome didesniam pradiniam įnašui, kad galėtume pasiimti didesnę būsto paskolą. Todėl galvojame apie nuostabius namus Užupyje arba Paupyje. Pastarajame yra vystomi nauji puikūs nekilnojamojo turto projektai, ir jie mums tikrai labai aktualūs. Man patinka ten vietos privalumai: žaliosios zonos, upės, miškai, rekreacinės vietos visiškai šalia. Be to, saugi kaimynystė, naujos statybos namuose bus ir nauji jauni gyventojai, tokie, kaip mes. Galiausiai, labai arti centras. Tikrai puikus pasirinkimas, ieškant, kur geriau įsikurti Vilniuje“, – kalba moteris.

Žvėryne

Ką tik į Vilnių studijuoti atvykusi Jovita sako, kad labiausiai svajoja gyventi Žvėryne. „Man Žvėrynas toks romantiškas. Labai patiko Jurgio Kunčino romanai, kuriuose vaizduojamas Žvėrynas. Ir pati ten nuomojausi pusę metų kambarį, tikrai labai gražu. Primena mažą jaukų miestelį, iš kurio aš pati esu kilusi. Manau, kad vieną dieną nusipirksiu ten būstą, nors kol kas nežinau, kaip tą galėčiau padaryti, nes ir medinės lūšnelės kambariukas ten kainuoja milijoną eurų. Gal reikės pirkti loterijos bilietus“, – juokiasi filologės specialybę pasirinkusi mergina.

Naujojoje Vilnioje

Aivaras sako, kad jis jau greitai pirks būstą Naujojoje Vilnioje. „Gal arčiau šiek tiek centro, labiau į Paupio pusę. Ką aš galiu pasakyti. Daug kas dar vengia tų vietų, bet ten iš tiesų yra labai geras pasirinkimas už tikrai mažą kainą. Nepalyginsi su kitais rajonais, kur net nėra jokios gamtos, tik senų daugiabučių kvartalai. Man patinka Naujoji Vilnia, nes tai kaip kažkoks mažas gražus miestelis su savo istoriniu centru“, – sako vyras.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>