Ir vėl prasidėjo karolių era?

Yra manančių, jog karoliai buvo populiarūs tik retro stiliaus laikais, prieš keturiasdešimt-penkiasdešimt metų, tačiau žinantiems, jog mados sugrįžta, yra akivaizdu, jog karolių dėvėjimas yra vis pasikartojantis procesas. Internete galima rasti ne vieną 2008-ųjų metų jaunuolių fotografiją, kurioje pagrindinis akcentas yra karoliai, o praėjus dešimčiai metų, 2018-siais, karolių reklamos skrieja aplink visą pasaulį.

KaroliaiKarolių vėrimui reikalingos replės, valas, vielutė bei karoliai, o pats gaminimo procesas gali užtrukti nuo penkių minučių iki valandos. Viskas priklauso nuo to, kokie yra dėvėtojo pageidavimai – ne visuomet karoliai veriami vien iš karoliukų, todėl papildomų detalių prispaudimas ar priklijavimas gali užimti daugiau laiko. Nepaisant to, karolių vėrimas yra nesudėtingas procesas.

Karolių vėrimui skirti karoliukai nebūna vien plastmasiniai – dažniausiai vėriniai veriami iš gintaro, perlų bei medienos. Įdomu yra tai, jog gintaro gaminius dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus žmonės, perlus mėgsta vidutinio amžiaus žmonės, o medienos detales tėvai dažniausiai perka savo vaikams.

Karoliai dažniausiai dėvimi pasikabinus juos ant kaklo, tačiau galima pastebėti, jog jie dažnu atveju puikuojasi ir ant riešo. Galbūt taip nutinka dėl grožio, o galbūt dėl to, to, jog tam tikrais atvejais jų masymuvas gali trukdyti aktyvesnei fizinei veiklai. Dėl šios priežasties, renkantis karolius, yra svarbu ne tik apžiūrėti jų išvaizdą, bet ir atsižvelgti į nešiojimo sąlygas.

Dar viena neįprasta, tačiau įprastą vaizdą įgaunanti karolių nešiojimo metodika – pasikabinimas ant raktų ar automobilio veidrodėlio. Dėl šios priežasties darosi tvirtai aišku, jog karolių populiarumas su laiku atsinaujina ir netgi užima lyderio pozicijas tarp įvairių aksesuarų.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>