Verslo centrai išnuomoja patalpas biurams Kaune – kodėl turėtumėte apsvarstyti šią galimybę?

Patalpos KauneBiuro patalpų nuoma yra itin praktiškas sprendimas verslui, ieškančiam optimalaus kainos ir kokybės santykio. Šiuolaikiniai verslo centrai išnuomoja patalpas biurams Kaune ir pastebi, kad didžiausio dėmesio sulaukia iš smulkių ir vidutinių verslininkų. Šią galimybę verta apsvarstyti tuomet, jei jums reikalingos patalpos neseniai įkurtam biurui arba tuomet, jei norite į vieną vietą suburti savo kolektyvą. Apie šiuolaikinių verslo centrų sprendimus turėtų pagalvoti ir įmonės, nusprendusios keisti dabartines patalpas ir ieškančios patogaus, racionaliai išplanuoto biuro.

Jei neseniai įkūrėte verslą

Jei neseniai įkūrėte verslą ir galvojate apie patalpas, verslo centrų pasiūlymai yra būtent tai, ko jums reikia. Visų pirma, jūs galite išsinuomoti tiek didesnes, tiek mažesnes patalpas už itin palankią kainą. Kadangi nuomositės biurą, visus kitus darbo erdvės privalumus – virtuvę, automobilių stovėjimo aikštelę, posėdžių salę ir t. t. – gausite už dyką. Be to, stilingas verslo centras formuos teigiamą jūsų įmonės įvaizdį, o tai bus naudinga jums, jei ieškosite darbuotojų ar kviesite klientus į susitikimą. Galiausiai, verslo centrai užtikrina patogų ir komfortišką darbą, o biurą galėsite įsirengti taip, kaip norėsite.

Jei anksčiau neturėjote biuro

Jei jau tam tikrą laiką vystote verslą, tačiau vis dar neturėjote biuro, siūlome pagalvoti apie verslo centrų nuomojamas patalpas. Priklausomai nuo jūsų darbuotojų skaičiaus, galėsite nuomotis didesnį ar mažesnį biurą, o augant darbuotojų skaičiui – šias patalpas pakeisti į erdvesnes. Net ir tuomet, jei jau kurį laiką turite tam tikrą kiekį darbuotojų ar kolegų, greičiausiai, ne kartą pagalvojote apie tai, kad visiems dirbti vienoje vietoje būtų kur kas patogiau ir praktiškiau – tai racionalus sprendimas, leidžiantis dalintis idėjomis ir aptarti veiklos planus. Be to, turėdami savo biurą, jausitės kur kas laisviau bendraudami su verslo partneriais ar potencialiais klientais.

Jei nusprendėte pakeisti biuro patalpas

Jei jau turite biurą ir ieškote naujos vietos, apsvarstykite verslo centrų pasiūlymus. Visų pirma siūlome susipažinti su rinka, kadangi nuolatos augantys centrai teikia skirtingus pasiūlymus, pabrėždami vienus ar kitus privalumus. Būtina pagalvoti ir apie susisiekimą, biuro pasiekimą, automobilių stovėjimo aikštelę ir t. t. Pagalvokite, kokio dydžio biuro patalpos jums reikalingos – ar sename biure buvote „suspausti“, ar, priešingai, turėjote mokėti už nenaudingą plotą? Jei galvojate apie ilgalaikę nuomą, aptarkite jos sąlygas su verslo centrų valdytojais. Pasidomėkite posėdžių salės, poilsio zonos, virtuvės naudojimo tvarka, galimais papildomais mokesčiais, aptarkite biuro įrengimo klausimus.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • biuro baldai

    Šios patalpos yra tuščios ar su baldais? Nes paskutinį kartą nuomuotose patalpose nebuvo baldų, tai dabar turim savo.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>