Stalinės lempos 2018-ais. Tendencijos

Kiekvienais metais drabužių bei interjero dizaineriai pasiūlo vis naujas tendencijas, kurios gali padėti neatsilikti nuo mados posmų. Žinoma, svarbiausia yra stilius, kadangi mada kinta ir tie patys dalykai tinka toli gražu ne visiems. Visgi, daugelis nori keliauja kojon kojon su garsiausių interjero dizainerių patarimais, tad šiame straipsnyje sužinosite, ko laukti 2018-ais metais šviestuvų sferoje.

2018-ieji dar labiau kiekvieną iš mūsų priartina link ekologijos ir ekonomijos, tad dar garsiau kalbama ne apie ekologiškas lemputes, tačiau taip pat ir LED lemputes, kurios dar ekologiškesnės, o tuo pačiu ir ekonomiškesnės. Stalinės lempos jau kuriamos taip, kad jose būtų naudojamos tik LED lemputės. Taip skatinamas žmonių sąmoningumas ir siūloma visuomenei geriau susipažinti su alternatyvomis, kurios ne tik saugo aplinką, tačiau taip pat ir jūsų piniginės turinį.

Vis labiau populiarėja minimalistinio stiliaus staliniai šviestuvai, kurie suteikia namams išskirtinumo. Tiesa, pats šviestuvas toli gražu atlieka nebe tik namų apšvietimo funkciją, kadangi tuo pačiu jis tampa svarbiausiu namų akcentu. Minimalistinis, skandinaviškas stilius užvaldė daugelio lietuvių namus, tad pasirenkamas paprastas, tačiau tikrai ne prastas apšvietimas, kuris puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose. Galbūt tas šviestuvo universalumas taip džiugina žmones. Natūralu, kad norisi investuojant dideles sumas tuo pačiu gauti atitinkamai ilgą laiką tarnausiantį daiktą. Kadangi jis nesunkiai tinka bet kokiame stiliuje – jis ir tampa ilgaamžiu.

Populiarėja mada pasirinkti kuo daugiau šviestuvų, kad visos namų erdvės būtų šviesios. Kadangi LED šviestuvai yra draugiški gamtai – turėdami namuose net ir didelį skaičių šviestuvų per daug jų neapkrausite. Kadangi lietuviškas klimatas daugelio nedžiugina ir tamsiuoju paros metu daugelis mūsų jaučiasi labai blogai – šviestuvai namuose gali padėti kur kas lengviau pergyventi nemalonius žiemiškus orus. Net ir didelis skaičius šviestuvų gali būti lengvai suderinamas namuose. Svarbiausia nuspręsti, kokį stilių kuriate. Didesnio skaičiaus šviestuvų derinimas bus tikras malonumas, o ne darbas.

Tiek stalinės lempos, tiek pakabinami šviestuvai gali namams suteikti išskirtinumo. Sekti madas naudinga, tačiau greta to paties siūlome nepamiršti, kad mados yra laikinos, tad svarbiausia yra susikurti tinkamiausią stilių.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>