Kas renkasi naujos statybos butą Palangoje?

Sparčiai auganti nekilnojamojo turto rinka siūlo itin patrauklias sąlygas nuosavo būsto įsigijimui. Nauji, modernūs ir šiuolaikiški butai parduodami ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose, kurortiniuose miesteliuose. Itin daug dėmesio sulaukia miestai prie jūros – naujos statybos butą Palangoje renkasi tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus pirkėjai. Be to, NT vystytojai teigia, kad patrauklus kainos ir kokybės santykis orientuotas tiek į pasiturinčių, tiek į vidutines pajamas gaunančių pirkėjų poreikius.

Kaip atrodo būsto Palangoje pirkėjas?

Būstas PalangojeBūstas Palangoje visų pirma orientuotas į gyvenimo komfortą ir patogumą. Gyvenimas pajūryje siejamas su ramybe, harmonija ir poilsiu. Tai puiki vieta tiek kasmet planuojamoms atostogoms, tiek nuolatiniam gyvenimui. Atsižvelgiant į konkrečius poreikius, galima rinktis ir skirtingos kvadratūros, gyvenamojo rajono butus. Pvz., butai prie pat jūros, pušynų apsuptyje paprastai siejami su jaukia vieta poilsiui. Tai puikus būdas turėti savo erdvę atostogoms, nesukant galvos dėl būsto nuomos. Tokiu atveju, galima rinktis tiek itin erdvius ir prabangius, tiek kuklesnius, mažesnės kvadratūros būstus. Be to, žiemos metu ar kitu laiku, kuriuo neplanuojate atostogauti, įsigytą būstą galite nuomoti ir gauti nuolatines pajamas. Iš kitos pusės, NT vystytojai teigia, kad vis daugiau pirkėjų nusprendžia investuoti ne tik į laikiną atostogavimą pajūryje, bet ir į nuolatinį gyvenimą turistų pamėgtame mieste. Šis sprendimas atitinka tiek jaunų ir darbščių žmonių, tiek vyresnio amžiaus, daugiau apie poilsį galvojančių pirkėjų poreikius. Tiesa, jei renkatės būstą nuolatiniam gyvenimui, būtina pagalvoti apie jo dydį, išplanavimą, gyvenamąjį rajoną, pvz., ar norite gyventi netoli jūros ir mėgautis ramiais rytais, ar gyventi arčiau didžiųjų miesto gatvių ir užtikrinti patogų susisiekimą su svarbiausiais objektais, darboviete, vaikų darželiu, mokykla ir pan.

Ką renkasi pirkėjai?

Kad būtumėte patenkinti gyvenimo kokybe ir galėtumėte mėgautis maksimaliu komfortu, rinkitės patikimą NT vystytoją ir šiuolaikiškus projektus. Šiuo metu ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia projektas Pajurioterasos.lt, siūlantis racionaliai išplanuotus butus, atitinkančius išrankiausių pirkėjų poreikius. Butai išsiskiria natūralia ir estetiška apdaila, aukštos kokybės statybinėmis medžiagomis, patikimomis sistemomis ir technika, kuri garantuos ilgaamžę eksploataciją. Gyvenamieji rajonai orientuoti į gyventojų patogumą ir saugumą, todėl užtikrina lanksčias susisiekimo galimybes, turi rakinamus vidinius kiemus, saugomas laiptines, privačias automobilių stovėjimo vietas.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>