Kur gauti kvepalų pigiau?

Sakoma, kad nemokamų pietų nebūna, taip pat kad ir skūpus moka du kartus. Visa tai veda link minties, kad pigiai gero daikto negausi. Tačiau pirkite kvepalus su nuolaida protingai, ir bent jau už juos nepermokėsite. Sakote, tai neįmanoma? Įrodysime, kad yra kitaip.

Kaina ir kokybė – du svarbiausi dalykai

Kvepalai geresne kainaTaigi, jums reikėtų pagalvoti apie du labai svarbius dalykus, renkantis kvepalus. Tai yra jų kaina ir jų kokybė. Paprastai mes norime, kad kaina būtų kuo žemesnė, o kokybė kuo geresnė. Tačiau taip pat turime suprasti, kad jeigu kaina per maža – tai kažkas negerai. Kokia turėtų būti ta kartelė, kiek mažiausiai gali kainuoti originalūs kvepalai? Geriausias būdas sužinoti: padaryti šiokį tokį tyrimą internete. Jau seniai visi kalba, kad pragyvenimo lygis Lietuvoje labai mažas, o prekės daug brangesnės nei turtingame vakarų pasaulyje. Štai dėl ko tenka brangiau už viską mokėti. Pasižiūrėkite, kiek pasaulio parduotuvėse kainuoja originalūs kvepalai, kokiomis kainomis juos parduoda pats gamintojas ir galėsite susidaryti bendrą vaizdą bei informaciją, kokia galbūt galėtų būti mažiausia vis dar originalių ir kokybiškų kvepalų kaina. Jeigu kažkas pardavinės dar pigiau, galima įtarti, kad gal kvepalai nėra tikri.

Interneto parduotuvėse – geriausias santykis

Verta planuoti savo kvepalų pirkimą būtent interneto parduotuvėje. Kodėl? Nes ten galima lengviausiai sekti akcijų ir nuolaidų sistemas. Greičiau ir paprasčiau suprasti, kada kur bus išpardavimas. Jeigu prenumeruosite naujienas iš kvepalų pardavėjų, netgi suspėsite pirmi į sandėlio likučių išpardavimus. Iš tiesų, kartais kvepalai gali būti parduodami interneto parduotuvėse pigiau nei už savikainą, tačiau tai dažniausiai daroma tada, kai būna senos kolekcijos išpardavimas, planuojama sandėlį užpildyti naujomis siuntomis, o gal ir kvepalai jau yra besibaigiančio galiojimo.

Kai kaina bus maža, o kokybės nebus

Kur neverta pirkti kvepalų, tai turguje. Ten jums bobutės, greta pardavinėjančios baltarusiškas cigaretes, pakalnutes, grybus ir saldaines, jums kartais tvirtins, kad kvepalai tikrai originalūs, tačiau jums nereikėtų taip aklai viskuo tikėti. Gali būti, kad originalūs kažkada buvo buteliukai, o gal ir tie kaip padirbti kažkada buvo parsiųsti iš Kinijos. Tad čia dar kartą reikėtų prisiminti patarles, neleidžiančias aklai pasitikėti žmonėmis ir jų siūlomomis prekėmis. Priešingu atveju, jeigu kažkur pamatysite itin aukštas kainas, tai tikrai nereiškia, kad ten bus kokybiška, geriausia ieškoti protu suvokiamų kainų ir dalykų.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>