Kokias grindis virtuvei rinktis geriausia?

Namuose kokybiškas parketas gali būti visose erdvėse, kur norite stilingų ir tvirtų grindų, tačiau dabar labai populiaru parketą kloti būtent virtuvėje.

Virtuvė – itin naudojama erdvė

Parketas pigiauTam, kad galėtume kalbėti apie parketo virtuvėje savybes, pirmiausia paklauskime savęs, kas mums yra virtuvė. Kadaise virtuvė buvo tiesiog ūkinis pastatas, kuriame glausdavosi tarnai, gaminę maistą kilmingiesiems. Pažiūrėkite serialą „Dauntono abatija“ ir pamatysite, kaip atrodydavo tarnų darbas ir gyvenimas, nes virtuvėje ten filmuojama tiek pat, kiek ir dvarininkų menėse. Vėliau virtuvė tapo įprasta vidutinės klasės gyventojų vieta, tiesa, seniau dar labiau siejama su moterimis ir jų padėtimi. Todėl daug virtuvės interjero detalių buvo kuriama būtent moterims, kadangi jos tapdavo paklausiausiomis virtuvės dalykų pirkėjomis. Dabar virtuvė dažniausiai yra integruota į didelę svetainę ir maisto ruošimas nėra ištremtas į užkulisius. Taigi, viskas vyksta vienoje vietoje, ir žmonės, kurie trypia virtuvėje, taip pat vaikšto ir svetainėje. Būtent šioje poilsio erdvėje labai daug laiko praleidžia šeima, ypatingai, jeigu ji susideda ir iš mažų vaikų. Taip pat čia ne tik vaikštoma, bet ir nuolat vis pastumdomi baldai, kokios kėdės ir pan. Taigi, virtuvė yra ta erdvė, kur grindų reikia tikrai tvirtų.

Parketo pranašumai

Ir mes manome, kad būtent kokybiškas parketas gali būti pati geriausia danga tokiai erdvei. Tą rodo ir įvairūs pirkimo rodikliai, nes būtent parketu dažniausiai yra klojamos tokios modernios svetainės – virtuvės. Jos kelia pasigėrėjimą ir atrodo puikiai. Kodėl ne akmeninės grindys ir ne plytelės iš keramikos? Jos taip pat tvirtos, tačiau tai iš karto yra jau gana šalta medžiaga. Tiksliau, tai pati šalčiausia statybinė medžiaga, o kas norėtų, kad vaikai šliaužiotų ant šaltų grindų? Štai dėl to yra dažniau klojamas parketas ir tuo parketu gali vaikščioti vaikai. Taip pat ir visai šeimai daug jauniau.

Kaip derinti su interjeru, pasakyti galima lengvai. Parketo grindys būna labai įvairios, lengva pasirinkti savo norimą atspalvį ir tekstūrą. Tad tikrai bus nesunku priderinti prie bet ko virtuvėje.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>