Baldai miegamajam – kaip suderinti stilių ir funkcionalumą?

BBCKad miegamojo atmosfera kurtų darnią harmoniją, būtini kokybiški, tvirti ir funkcionalūs miegamojo baldai. Siūlome negailėti investicijų ir rinktis žinomų gamintojų, kokybiškų medžiagų gaminius, kuriais džiaugsitės ne vienerius metus. Baldai miegamajam turi realizuoti funkcionalumo ir stiliaus reikalavimus – miegamasis yra viena svarbiausių gyvenamųjų erdvių, kurioje derinamos visos smulkmenos.

Didžiausias dėmesys skiriamas lovai

Svarbiausias miegamojo baldas – lova. Tai centrinis baldas, nuo kurio priklauso viso kambario atmosfera, todėl rinkitės jį atsakingai. Būtina įvertinti lovos dydį. Jei jūsų miegamasis itin erdvus, imkite didesnį baldą – šis puikiai integruosis į aplinką ir užpildys patalpą. Jei miegamojo erdvė nėra didelė, pirkite mažesnę lovą. Šiuo atveju per didelis baldas užgriozdins kambarį, todėl jis atrodys neproporcingai, be to, jums bus sunku judėti. Apskritai, turint mažą miegamąjį, reikia atsakingai išmatuoti kambarį, kad būtumėte tikri, jog naujai įsigyti baldai neužims per didelio ploto.

Tikslingas miegamojo išplanavimas

Rinkdamiesi baldus, įsitikinkite, kad nebus apkrauta vaikščiojimo erdvė, kad galėsite lengvai prieiti prie spintų, komodų, atidaryti ir uždaryti langus. Labai svarbu rinktis baldus, kurie nekeltų triukšmo, negirgždėtų ir kitaip negadintų miego kokybės. Daug dėmesio reikalauja ir tinkamų spintų bei spintelių pasirinkimas. Jei miegamasis yra nedidelis, rinkitės į sieną įmontuojamas spintas, kurios užtikrins funkcinę naudą ir subtilią estetiką. Puikus sprendimas – veidrodinės spintelių durys, kurios optiškai padidins miegamojo erdvę.

Svarbiausia – baldų kokybė ir stilius

Nepriklausomai nuo to, ar galvojate apie masiškai gaminamą produkciją, ar apie individualiai gaminamus baldus, didžiausią dėmesį skirkite jų kokybei ir gamybinėms medžiagoms. Rinkitės patikimus pardavėjus, kurie gali suteikti ilgalaikes garantijas ir užtikrinti parduodamos produkcijos kokybę. Lietuvių pamėgtas Baltic baldų centras siūlo individualios gamybos baldus, pritaikytus įvairių stilių interjerui. Siekiant kurti harmoningą aplinką, siūlome rinktis neryškių, pastelinių spalvų baldus, pvz., natūralios medienos atspalvius, juodus ar rudus tonus. Jei norite išskirtinio dizaino gaminių, pagalvokite apie originaliais dekoro elementais puoštus miegamojo baldus. Tiesa, toks sprendimas nerekomenduojamas moderniam interjerui ir dažniau pritaikomas klasikinio stiliaus patalpai. Interjero ekspertai teigia, kad miegamajame turime jaustis patogiai, pailsėti ir pamiršti dienos rūpesčius, todėl priimant dizaino sprendimus svarbu vadovautis ne tik vyraujančiomis interjero mados tendencijomis, bet ir atsižvelgti į individualius savo pomėgius, t. y. rinktis tai, kas jums siejasi su komfortu ir ramybe.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • vaiku kambarys

    Įrengti butą yra rimtas darbas, kuris įtakos tolimesnį gyvenimo komfortą ateinančius kelis metus. Manau miegamasis yra toks pat svarbus kaip ir vaikų kambarys, svetainė, virtuvė ar vonios kambarys. Miegamajame praleidžiame labai daug laiko, tačiau ne ką mažiau ir kitose buto ar namo patalpose. Man sunkiausia buvo sugalvoti kur statyti baldus, nes namuose yra vaikas, todėl viskas turi turėti savo vietas ir būti funkcionalu. Vaikui reikia veiklos, kažkokių sporto, lavinimo įrengimų, todėl teko apskaičiuoti kiekvieną namų centimetrą ir sukurti komfortišką aplinką visiems šeimos nariams.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>