Kreditas be mokesčių

Paskolos – tai nuo seno visame pasaulyje paplitęs ir dažnas reiškinys, kuris turtingesniems padeda investuoti pinigus, o mažiau uždirbantiems leidžia išpildyti troškimus, kurių savais finansais sau leisti nesugeba. Nors šiuolaikinėje visuomenėje yra daug negatyvių atsiliepimų apie kreditus, daug kas sako, jog iš to nėra jokios naudos, tiesa slepiasi visai kitoje barikados pusėje. Be paskolų daugelis žmonių turėtų visam laikui atsisveikinti su kai kuriomis savo svajonėmis, kadangi nebūtų jokio pašalinio finansinio šaltinio, kuris gelbėtų įvairiais gyvenimo momentais. Žinoma, nelaimingų istorijų, kuomet žmonės nudega nuo paskolų pasitaiko nuolat, tačiau dauguma tų istorijų prasideda nuo pačių žmonių neatsakingumo ir abejingumo gilinantis. Dažnai paskolos yra pasiimamos tinkamai neįvertinus esamo situacijos bei finansinės padėties, o vėliau, nutikus tam tikriems pakeitimams nebesugeba grąžinti pinigų ir taip įklampina save į nemalonią situaciją. Kad ir kiek liūdnų istorijų bebūtų, paskolų rinka ir toliau žydi, o žmonės ir toliau ima paskolas savo reikmėms tenkinti. Keisčiausia tai, kad pastaruoju metu vis dažniau išnyra klausimas – ar yra greitas kreditas be mokesčiu?

Kad ir kaip būtų gaila, šiuo metu neįmanoma pasiimti paskolos, kuri nebūtų surišta su jokiais mokesčiais. Labai dažnai pasitaiko tokie mokesčiai, kaip sutarties sudarymo, administravimo, pavedimo mokesčiai, nuo kurių neįmanoma pasislėpti. Tačiau visi šie mokesčiai yra mokami ne šiaip sau. Jie garantuoja, kad tiek skolintojas, tiek skolininkas tvarkingai įregistruotų paskolos išdavimą ir gavimą ir nė viena šalis negalėtų slapstytis nuo pasekmių elgiantis nederamai. Visų teisės yra saugomos vienodai ir to padaryti nebūtų įmanoma jeigu ne kai kurie mokesčiai. Kad ir kaip norėtųsi pigesnių kreditų, kurie nebūtų apkrauti mokesčiais, tačiau verta atsiminti, kad tik jie užtikrina mūsų teises ir mes galime jaustis saugūs, kad niekas negali mumis manipuliuoti. Dažnai žmonės skundžiasi, kad atsirado įvairiausių netikėtų sutarties sąlygų, tačiau tai tik dar kartą pabrėžia kaip svarbu yra įsigilinti į viską imant paskolą, o ir visos teisės bei pareigos yra užgarantuojamos.

Jeigu ketinate pasiimti kreditą, tačiau esate įbaugintas įvairių nesėkmingų istorijų spaudoje, atsiminkite, kad nors paskolos ir tampa kiek brangesnės pritaikant kai kuriuos mokesčius, tačiau jie garantuoja visas teises bei pareigas tiek skolintojui, tiek skolininkui. Svarbiausia – nelikite abejingi. Domėkitės ir gilinkitės ne tik prieš imdami paskolą, tačiau ir pasirašant sutartį, nes padėjus parašą nebegalėsite teisintis tuo, jog sutarties deramai neperskaitėte ir kai kurių punktų nematėte.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>