Nesveikiausi produktai, tiesiai iš mokrobangų krosnelės

Remontuojame mikrobanginesNamuose esanti mikrobangų krosnelė pati jūsų nesveikai nemaitina – tai jūs galbūt ją naudojate nedoriems tikslams ir tik kepate popkornus su sviestu. Tačiau mikrobangių remontas žmonėms, kurie moka adekvačiai planuoti mitybą, tikrai turėtų būti reikalingas, kai prietaisas sugenda. O tiems, kas visgi nesugeba maitintis bent šiek tiek sveikiau, vertėtų iš karto suplanuoti tai, kad teks kartais pavalgyti kitokių dalykų. O šių, žemiau išvardintų, geriau atsisakyti.

Submarinai

Patiems didžiausiems tinginiams mikrobangių remontas bus reikalingas tam, kad krosnelėje būtų galima pasišildyti submariną. Taip pat, kaip daroma ir degalinėse, kai perki šį daiktą ir jį pasišildžius sužiaumoji. Tačiau tai nėra geras ar sveikas maistas ir iš tiesų vertėtų pasistengti jo kuo labiau vengti. Visų pirma, pati submarinobandelė yra tiesiog niekam nenaudingas angliavandenių davinys. Visų antra, jame yra bevertės permaltos mėsos, kuri taip pat būna labai riebi. Trečia, dedamas be galo riebus majonezinis padažas, ir jo dedama ne juokais daug. Ir galiausia, submarinas nors ir turi pavaizduotą iš savęs vieną kyšantį agurko griežinėlį, tačiau realiai visai neturi jokių daržovių. Jeigu norite valgyti submarinus, tada geriau rinkitės lavašo suktinėlius su daržovėmis, tačiau tokių ir šildyti paprastai nereikia.

Bulvytės

Kitas maistas, dėl kurių nevertas mikrobangių remontas, tai keptos aliejuje bulvytės. Nors apskritai bulvės yra geras kalio šaltinis, tačiau taip pat tai – ir mums nereikalingas krakmolo, kitaip – cukraus, perteklius. Pavalgę bulvių, mes iškart gauname labai daug angliavandenių, tarsi nuriję kelis šaukštus cukraus. O tų angliavandenių mums nereikia, be to, jie labai greitai suvartojami ir sunaudojami arba sėda ant šlaunų riebalų pavidalu. Galiausiai, kada bulvytės keptos aliejuje, tada reikalai tikrai prasti. Aliejus, sviestas, bet kokie riebalai – tai atsargos, kurias organizmas kaupia ant savo kūno. Jeigu būtume meškos, arba jeigu prasidėtų bado laikai, tai tos atsargos mums galėtų padėti išgyventi, mes ilgiau būtume nenusilpę. Tačiau realybėje mes turime tikrai per daug maisto, mes jo nesuvartojame, mes per daug prisikaupiame kūne lašinių, iš čia kyla ir nutukimas. Taigi, jeigu manote, kad mikrobangių remontas jums reikalingas tam, kad eitumėte pasikepti bulvytes, tai jau geriau sugalvokite ką nors naujo, kadangi ši mintis pernelyg nedžiugintų nieko.

Mėsainiai – kiti panašaus maisto alternatyvūs pasirinkimai. Jų kepimą ir šildymą galima stebėti užkandinėse, tačiau nebūtinai mėsainiai bus tokie kenksmingi, jeigu jų ragausime labai retai.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>