Vestuvės be paskolos – ne vestuvės

KreditaiVestuvės visada kainuoja labai daug, neišsiverčiama ir be paskolos be registracijos mokesčio bei išankstinių dovanų, artimųjų pagalbos. Tačiau šių laikų jaunimas auga ne materialistiškas, mistinė „Y“ karta daugiau rūpinasi kokybiškomis patirtimis, kelionėmis, mokslu, sunkiai atranda save, o ne stengiasi sekti protėvių pėdomis, pirkti brangų būstą ar turtus, pirkti ir naudoti kažką, kas tikrai daug kainuotų. Taigi, vestuvėms sumokėti galbūt tenka ir mažiau, jeigu viskas daroma tikrai protingai, tačiau vis tiek jos yra labai brangios. Kaip atsitinka, kad tenka skolintis?

Greitos paskolos prieš vestuves tapo tradicija

Taigi, taip, kaip nuotakos nuometas yra tradicija, taip ir nemokamas kreditas tapo kažkuo tokiu, kas yra labai svarbus dalykas. Nes tokiu būdu gaunami pinigai gali leisti suplanuoti ir išvis padaryti tas vestuves, be jų jaunas žmogus šiais laikais dažnai jaučiasi visai nieko neturintis ir negalintis.

Kainuoja paslaugos visai šventei

Kam reikalingas tada kreditas tuokiantis? Pirmiausia, nemažų vestuvinių išlaidų pareikalauja visos šventės planavimas ir mokamos paslaugos. Vidutinį numanomą svečių skaičių besituokiantieji paprastai sugalvoja iš anksto, o vėliau stengiasi numatytam žmonių kiekiui sukurti gražią šventę, mažesnę ar didesnę. Pirmiausia reikia mokėti už susituokimo paslaugas. Tai gali būti mokestis už santuokos liudijimą arba mokestis ir kunigui, bažnyčiai. Būtent pastarosios paslaugos dažniausiai kainuoja brangiau. Taip pat gali kainuoti ir paslaugos, reikalingos šventės kūrimui. Pavyzdžiui, sodybos nuoma. Kainuos, priklausomai nuo žmonių kiekio, bet labiau priklausys nuo sodybos būklės. Kainuos ir jaunųjų drabužiai, ir šventės vedėjai, muzikantai, papuošimai, dekoracijos. Gal ir povestuvinę kelionę jaunieji planuos. Taigi, progų pasiskolinti čia bus jau iškart visai nemažai.

Kainuoja paslaugos kiekvienam žmogui

Tuomet prasidės ir mokesčių už žmogų skaičiavimai. Kiekvienam žmogui reikės ir susimokėti už maistą, ir tai gali būti nuo keliolikos iki kelių dešimčių eurų žmogui. Dažniausiai šiam aptarnavimui yra samdomi žmonės, kurie tinkamai nudirba darbą. Taip pat reikia ir gėrimų žmonėms. Dažniausiai yra važiuojama apsipirkti į Lenkiją vyno, degtinės, alų perka lietuvišką. Bet ir visa tai kainuoja.

Tikimasi grąžinti iškart po šventės

Tad, jeigu jaunavedžiams nepakanka turimų santaupų ir tenka skolintis, o taip būna gana dažnai, tuomet pagelbėti čia gali greitieji kreditai. Dažnai jie teikiami nemokamai labai trumpam laikui. O sutuoktiniai tikisi per vestuves gauti vokus su pinigais, taigi, turint juos galima iškart ir surinkti pinigus bei visus grąžinti.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>