Gamta ir energetika

Ką pasakytų energetikos specialistai apie tai, kad baidarių nuoma Žemaitijoje yra tokia patraukli paslauga? Kodėl žmonės nori plaukti upėmis ir baidarėmis? Atrodo, kad tame yra daug pasinėrimo į savo vidinę energetiką ir žmonės tą labai jaučia, tik nemoka įvardinti.

Gamta – žmogaus namai

Baidarės ŽemaitijojeVisų pirma, dabar gyvendami savo gyvenimą mes nuolat pamirštame, kad gamta yra mūsų namai. Gyvename miestuose, kur istorijoje būta ir gero, ir blogo, ir progreso, ir naikinimo. Tačiau pamirštame, kad gamtoje yra mūsų tikrasis prieglobstis ir energijos šaltinis. Apsikabinę seną ąžuolą pasikrausite daugiau energijos negu jos gausite iš Red Bull energetinio gėrimo, geriamo prisėdus ant šaligatvio. Gamta yra mūsų namai ir to niekaip nepaneigsi. Tad plaukdami baidarėmis žmonės iškart ima jaustis geriau, juos lanko geresnė energetika, kadangi ji pripildo žmones nuostabaus jausmo gamtoje. Mes ištrūkstame iš miesto ir prisipildome to, kame atsiranda harmonija. Plaukdami baidarėmis labai trumpai būname miestuose ir matome miestų akmenis bei kelius, namus ir dangoraižius. Daugiausiai matome būtent gamtos, ir tokios nepaliestos, nepagražintos bei nesunaikintos. Būtent ji ir įkvepia mus, padeda geriau jaustis, padeda pailsėti. Grįžtame į darbus pasikrovę ir atsipalaidavę, pilni gerųjų būsenų.

Energetikos mokslai neprieštarauja gamtos mokslams

Vieni paprasčiausiai sako, kad gamtoje būti sveika. Kiti žvelgia į tai giliau ir tiki ezoteriniais mokslais. Jie yra vieni labiausiai ironizuojamų mokslų, tačiau iš esmės jie neprieštarauja legitimuotam mokslui, kurį žmonės pripažįsta. Taip pat reikėtų prisiminti, kad kažkada tikrasis mokslas taip pat buvo laikomas ezoterija, kadangi pradžioje dar šiek tiek trūkdavo įrodymų ir niekas negalėdavo pasakyti, kad tai, apie ką kalba išradėjai, yra tikra. Jie tik patys tuo tikėdavo. Taip yra ir dabar su esamais energetikos mokslais, vadinamais ezoterika. Aišku, pilna ir daug apsišaukėlių, kurie gali tik pakreipti įvykius melaginga veikla, tačiau apskritai nėra blogai pasidomėti ir alternatyviuoju mokslu, iš kurio galbūt tas „užtikrintas“ mokslas kažką perims. Yra teorija apie materiją ir antimateriją. Materija yra viskas, ką mūsų fizika gali fiksuoti kaip daleles: atomus, jų branduolius ir kt. Tačiau tai, kas yra tarp dalelių, o tai yra 90 proc. Visatos – antimaterija. Mes visi joje tarpstame. Anot ezoterinių mokslų, gamtoje yra vietų, kur mes galime prisipildyti tos antimaterijos ir dėl to gerai jaustis. Pavyzdžiui, plaukdami upėmis su baidare per miškus.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>