Klišinis apšvietimas

Pavienis lempos gaubtas klišėmis grįsto lėkšto interjero nenulems, tačiau visą bendrą vaizdą visgi nusvers į vieną ar kitą svarstyklių pusę ir vaizdas arba atrodys kokybiškas, arba gana prastas.Todėl, jeigu norite pasigirti, kad sukūrėte gerą internetą, ratu apeikite visokias interjero klišes.

Kičinė romantika

Lempos dangtisKartais būsto nuomos skelbimuose galima rasti tokių butų, kuriuose vyrauja keista stoties rajono tipo romantika namuose, daugiausiai miegamajame. Ryškus raudonas medžiaginis lempos gaubtas su kutais, širdelės formos pagalvėlės ir raudonas su „kvarbatkomis“ užtiesimas ant lovos, minkštas kailinis kilimas, keistas paveikslas su nuoga moterimi, tarsi jį būtų piešęs Pilies gatvės tapytojas – tai keista romantika, kuri nusidriekia keistose vietose. Dar jeigu kur nors kitoje lovos pusėje ir bažnytinis sietynas – klišės etiketė garantuota! Nebandėte puoselėti tokio interjero? Gal ir gerai. Bet kartais, tiesiog dėl linksmumo, visai įdomu pagalvoti, kad taip galėtų atrodyti ir jūsų miegamasis. Ypač, Valentino dienos proga.

Sovietinio buto estetika

Kai net lempos gaubtas nėra nupirktas, viduryje 20 kvadratinių metrų kambario kabo ant laido lemputė, o daugiau jokio šviesos šaltinio nėra – prasideda bobutės buto, gavusio butą už paskyrimą, estetika ir interjeras. Dabar aišku visi perka IKEA staliukus, galvodami, kad taip apsisaugos nuo anų laikų dvelksmo ir kičo, tačiau iš tikrųjų, ta estetika kada nors irgi galbūt atrodys vienodai bei baisiai. Senoviniai butai su milžiniškomis juodomis sekcijomis iki lubų, su fužerų komplektais už stiklo ir su dulkėtais veidrodžiais sekcijos gale – tai sovietinių butų vizualiniai sprendimai. Tiesa, kai kurie to laikmečio elementai dabar jau yra labai madingi ir vadinti mandružodžiu „retro“, kuris reiškia, kad prasideda toks laikas, kada seni ir bjaurūs baldai pasidaro kaip reikiant madingi, juos prieš tai restauravus.

Karališkas liustras tarp netikrų svarovskių

Dar vienas variantas, kaip sukurti baisų kambarį, kuris kažkam bus labai gražus – tai pasižiūrėti keletą kartų Madonnos klipų apie deimantus ir pradėti gangsterių pupyčių deimantinį įvaizdį savo namuose. Jums prireiks: bažnytinio sietyno su netikrų deimantų karoliukais, sofos su tigro kailiuko imitacija, meškos kailio ant žemės, kelių komodų, ant kurių bus pridėta kvepalų buteliukų bei antikvarinių veidrodžių, gausių rožių puokščių, paveikslų, kuriose pavaizduotos rožių puokštės. Pagal pageidavimą, galima pasistatyti egipto faraono figūrėlęarba pasikabinti šerno galvą. Geriausiai ant tokios sofos tiktų asmuo, mėgstantis peroksidinius plaukus bei priaugintus labai ilgus nagus su svarovskiais.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>