Praktiški pilnos apdailos pasiūlymai naujiems butams

Svajodami apie naujus namus, apgalvojame visus mus dominančius aspektus – planuojame ne tik tai, kuriame rajone gyvensime ar kelių kambarių būstą turėsime, bet ir tai, kaip atrodys mūsų namų interjeras, kuriam stiliui skirsime pirmenybę. Siekdami palengvinti pirkėjų rūpesčius, NT projektų vystytojai siūlo šiuolaikiškus butus su pilna apdaila. Be to, pasiūlymai naujiems butams orientuoti į skirtingus klientų lūkesčius ir individualią stiliaus pajautą, kad pirkėjai galėtų rinktis net iš kelių interjero įrengimo variantų.

Kodėl verta pirkti būstą su pilna apdaila?

PasiūlymaiKadangi ilgą laiką naujos statybos daugiabučiai buvo perkami tik su daline apdaila, natūraliai kyla klausimas – kodėl verta įsigyti pilnai įrengtą būstą? NT brokeriai teigia, kad svarbiausias šio sprendimo privalumas – sutaupytas laikas ir išlaidos. Į tokį butą galite įsikelti kur kas greičiau ir pradėti naują gyvenimo etapą. Be to, praktika rodo, kad pirkdami butą su pilna apdaila galite sutaupyti gan padorią sumą pinigų, ypač tuomet, jei būsto įrengimas jums yra nauja ir nebandyta sritis, kadangi tokiu atveju išvengti klaidų, greičiausiai, nepavyks, o samdydami profesionalų dizainerį, apdailos specialistus ir įrengimo meistrus išleisite kur kas didesnę sumą, nei pirkdami pilnai įrengtą būstą. Iš kitos pusės, jei interjero darbai jums neatrodo sudėtingi, jei dirbate šioje srityje arba artimai bendraujate su šios srities ekspertais, gali būti, kad pasieksite sėkmingų rezultatų ir nusprendę imtis savarankiškų darbų. Individualus interjero įrengimas rekomenduojamas ir tais atvejais, jei turite aiškią, unikalią ir savitą dizaino viziją.

Skirtingi įrengimo sprendimai skirtingiems pirkėjų poreikiams

Modernus ir praktiškas AmberCity projektas siūlo net kelis būsto įrengimo variantus. Jei vertinate klasiką ir tuo pačiu – šiuolaikinio gyvenimo akcentus, siūlome modernios klasikos sprendimą. Ieškantiems minimalistinio interjero ir vertinantiems paprastumą profesionalūs dizaineriai pasiūlys skandinaviško minimalizmo interjerą. Visais atvejais dizaino sprendimai patikimi profesionaliems savo sričių ekspertams, kurių ilgametė patirtis leidžia orientuotis į objektyviausią variantą konkrečiu atveju, racionaliai suplanuojant gyvenamąjį plotą. Galite būti tikri, kad šiuose namuose tarpusavyje derės ne tik baldai, buitinė technika ir kasdieniai rakandai, bet bus parinktos ir tinkamos spalvos, patogus apšvietimas, stilingi aksesuarai. Jei nežinote, kurį interjero variantą rinktis, susisiekite su projekto vystytojais, kurie maloniai atsakys į visus jūsų klausimus ir pateiks vizualinį būsto planą.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>