Pagaliau išsprėndėme mašinos likimą

Dalys automobiliamsTomas namo vakar grįžo laimingas – kaip pats sako, pagaliau išspręsta jo sudaužytos mašinos problema. "Svarsčiau, ar apsimoka parduoti kaip autodalys, ar geriau vežtis namo ir pačiam pardavinėti, o gal pasitaisyti ir važinėti“, – sakė Tomas, atsakydamas, kodėl taip ilgai delsė.

Paslydo netoli namų

Vyras pasakoja, kad bėda jam atsitiko prieš mėnesį, jau beveik privažiavus miestą, kuriame gyvena. Iškrito sniegas, buvo tamsu, blogos sąlygos. O ir mašinos padangos jau gerokai nudėvėtos. Todėl teko paslysti ir trenktis į stulpą. Sulinko priekis, ratas nulūžo. Tada buvo svarstoma, ar pasitraukti ją su tralu į miestą, ar ką daryti. Bet buvo naktis, snigo, ryte anksti reikėjo į darbą. Taigi, vyras tiesiog paliko mašiną ten ir nusprendė reikalus tvarkyti vėliau.

Mašina prastovėjo aikštelėje mėnesį

Visą mėnesį buvo labai daug darbo, tad nebūdavo laiko nuvažiuoti ten ir tą mašiną apžiūrėti ir pasiimti. Be to, buvo sunku nuspręsti, ką daryti su ja – išmesti ar taisytis.

Pagaliau atsikratė problemos

Tomas labai džiaugiasi, kad ši mašina pagaliau sutvarkyta. „Kažkaip neramu būdavo pagalvoti, kad mano senoji mašina kažkur laukuose 10 kilometrų nuo miesto viena stovi. Ir žmona net pergyveno, ji mašinas visada labai sužmogina. Be to, tiek daug visko su ta mašina patirta. Tačiau visgi ilgai prastovėjus tai mašinai nieko nenutiko. Nutariau, kad kaip jau bus, taip. Ar bus išrinktos iš jos autodalys ir viskas galbūt tarnaus tomis dalimis kaip donorais į kitas mašinas, ar tiesiog reikės ją į metalo laužą išvežti, ar kažkas paims dar ją važinėjimui. Su ja tiek bėdos, kad nutariau geriau atiduoti pigiau, bet bent jau bus pabaigta, padėtas taškas šitoje istorijoje. Tikrai atsibodo tokia padėtis. Su vyrais iš įmonės, kuri superka auto dalis, nuvažiavome į vietą. Jie apžiūrėjo, įvertino, pasakė, kad paims. Iškart sutikau su kaina. Jie pasiūlė savo kainą, gal ir galėjau kažkiek prieštarauti, bet jau norėjosi tik greičiau viską baigti. Galiausiai mane nudžiugino mintis, kad dar ji nebus išardyta. Jie mašiną sutvarkys ir ši atiteks dar kažkam, tretinėje rinkoje. Bus vežama į trečiojo pasaulio netolimas šalis, ir ten parduodama. Prieš tai mašiną reikės sutvarkyti. Nustebino, kad tai, kas mums atrodo jau kaip autodalys tiktai, kitiems dar mašina. Panašiai turbūt ir vokiečiai jaučiais, kai mes perimame jų mašinas“, – sako Tomas.

Įrašų navigacija


Komentarai

  • trafic.lt

    Aš be valytuvų keitimo daugiau turbūt nieko nemokėčiau pataisyti savo automobilyje, todėl visada rinkčiausi profesionalų paslaugas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>