SPA baseinai: tipai ir pasirinkimo kriterijai

BaseinaiNe vienerius metus kalbama apie vandens masažo gydomąjį poveikį – SPA baseinai teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą, atpalaiduoja raumenis, yra naudingi sąnariams, virškinimo traktui, kvėpavimo takams, imunitetui ir bendrai žmogaus savijautai. Manoma, kad atpalaiduojantys baseinai gali gydyti ir lėtines ligas. Džiugu tai, kad šiandien mėgautis išskirtinėmis SPA procedūromis galima ir namuose – tereikia įsigyti jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkantį masažinį baseiną. Šių pasirinkimas išties didelis, todėl, siekdami priimti racionaliausią sprendimą, turite žinoti SPA baseinų tipus ir skiriamuosius jų bruožus.

SPA baseinų tipai

Įprastai SPA baseinai grupuojami į tris atskiras kategorijas: kilnojamus SPA baseinus (baseinai gali būti pritaikomi tiek vidaus patalpoms, tiek lauko erdvei), į grindis įleidžiamus ir betonuojamus baseinus. Kilnojami lauko ir vidaus masažiniai baseinai vertinami dėl savo mobilumo. Priklausomai nuo pirkėjų poreikių, galima rinktis pageidaujamos apdailos sprendimus, individualų vietų ir purkštukų skaičių. Šie baseinai yra pritaikyti Lietuvos oro lauko sąlygoms, turi modernią SPA technologinę įrangą. Į grindis įleidžiami baseinai atitinka visuomeninės paskirties objektų reikalavimus, turi patikimą persipylimo sistemą, gali būti įrengiami tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje, turėti elektrinę arba katilo šildymo sistemą. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, galima rinktis įvairių dydžių ir skirtingų masažinių funkcijų baseinus. Betonuojami SPA baseinai turi praktiškai neribotas apdailos kompozicijas, pasirenkamas šildymo funkcijas, individualias masažo technologijas. Be to, betonuojami baseinai yra patys patvariausi ir ilgaamžiškiausi.

Masažinių baseinų veikimo principas

SPA baseinai yra lengvai valdomi ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Sistemos darbo principas paremtas vandens srovės nukreipimu, t. y. purkštukai nukreipia suspaustą vandenį į masažuojamas kūno vietas, o modernios oro galvutės (paprastai įrengtos baseino dugne) kuria oro burbulų sroves. Vandens masažo stiprumas gali būti lengvai reguliuojamas ir pritaikomas individualiems poreikiams. Šiandien galima rinktis iš daugiau nei 50 masažo rėžimų ir įvairių baseinų modelių, todėl nesunkiai atrasite konkrečiai jums tinkančius sprendimus.

Svarbiausia – kokybė!

Rinkdamiesi SPA baseinus, turite įvertinti kelis esminius jų atrankos rodiklius – modelių įvairovę, masažo galimybes, technologinius sprendimus, gamybines medžiagas ir, žinoma, kainą. Visų pirma rekomenduojame pasidomėti baseino gamybinėmis medžiagomis. Jų pasirinkimas priklauso nuo aplinkos, kurioje ketinate montuoti baseiną, ir nuo įrangos naudojimo dažnumo. Primename, kad SPA baseinai gali būti skirti tiek gulėjimui, tiek sėdėjimui ir talpinti 2–8 ar daugiau žmonių. Būtinai pasidomėkite baseino valdymo principais – nors dažniausiai pasirenkamas nuotolinis valdymas, baseino funkcijos gali būti perjungiamos ir mechaniškai. Kad SPA baseinu džiaugtumėtės ne vienerius metus, didžiausią dėmesį skirkite kokybei. Nors šis sprendimas siejamas su didesnėmis investicijomis, tačiau užtikrina patikimą įrangos eksploataciją.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>