Avalynė žygiams: kaip išsirinkti

Galbūt pastebėjote, kad UAB Baltijos arsenalas siūlo daug puikios kareiviškos amunicijos ir avalynės. Ne atsitiktinai kareiviška avalynė būna labai pamėgiama ir turistų. Juk būtent kareiviai yra rengiami ekstremalioms situacijoms ir tam, kad būtų galima išgyventi gamtoje ir eiti į pačius sunkiausius gyvenime žygius. Todėl jie turi maksimaliai turėti patogius drabužius, avalynę ir viską, kas svarbu išgyvenimui. Tad kalbėdami apie tai, kokia avalynė galėtų praversti žygiuose, norime paminėti ir, kuo patogi yra kareiviška avalynė.

Kareiviškos avalynės privalumai

ArsenalasPirmiausiai pažvelkime į tuo kareiviškos avalynės privalumus. Kokie jie iš tiesų yra? Visų pirma, tai – labai tvirta oda. Kažin ar kas nors norėtų eiti į žygį su silpnais batais, kurie tuojau nupliš. Visi ieško ne tik patogumo, bet ir tvirtumo. Nors gyvūnų mylėtojai iš čia grūmotų kumščiu į mus, taip sakančius, bet visgi mes teigiame, kad oda yra vienas tvirčiausių gaminių, su kuriais gali pasigaminti ir batus. Avalynę, kurią ir gerai įdrėskus, bus galima avėti, nes ji vis tiek gerai atrodys ir bus nesugadinta. Taigi, tokie tos kareiviškos avalynės privalumai. Taip pat ji dažniausiai yra nešlampanti arba šlampa tik gerokai pabraidžiojus po purvus ir ežerus. Tai labai svarbu visiems, einantiems į žygį, nes mes juk nenorime grįžti iš jo šlapiomis kojomis. Taip pat gerai tuo, kad kareiviški batai turi puikius padus, su kuriais gali kopti į uolėtus kalnus ir kitur, kur nenorėtum nuslysti.

Ko ieškoti žygiui

O dabar šiek tiek atsitraukime nuo UAB Baltijos arsenalas bei jų produkcijos, o tiesiog pagalvokime, ko apskritai žmonės ieško per žygius, ir kokios idealios avalynės žmonėms reikia į keliones. Pirmiausiai tai reikia, kad ji būtų lengva. Kelionėse, žygiuose, mes ir taip visada su savimi nešamės labai daug daiktų. Taigi, jeigu avalynę turėtume pakaitomis – ir nuolatinę, ir vieną pasikeitimui, tektų ją nešti kažkuriuo metu. Geriau, kad ji nebūtų pakaustyta sunkiaisiais metalais ar kažkuo kitu, kas svertų kaip akmuo. Tiek eiti, tiek nešti lengviau batą, kai jis nesveria penkių kilogramų. Žinoma, svarbiausia, tai kad ta avalynė idealiai tiktų kojai. Kad ji būtų tinkamo dydžio, nespaustų, negraužtų ir būtų tarsi nulieta ant kojos. Su graužiančiais batais kelionėje toli nepajudėsite. Dar gerai būtų tvirtumas, neperšlampanti medžiaga, šiluma, jeigu žiemai, ir patraukli išvaizda.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>