Kur negalima laikyti prezervatyvų?

Saugus prezervatyvų laikymasNetinkamos laikymo sąlygos gali būti viena iš pagrindinių priežasčių kodėl Jums gali plyšti prezervatyvas. Ypač reikia būti atidiems, šiltu metų laiku, kai yra sasara – atostogų, nerūpestingų pasilinksminimų, maudynių ir kelionių laikas. Šiuo vasarišku laikotarpiu, daugiausiai jaunimas, festivalių ir koncertų metu linkę leistis į seksualinius nuotykius. , Tuomet beveik kiekvieną dieną gali tikėtis nuotykių, todėl greičiausiai pas dauguma jaunuolių ar vyrų, kišenėse ar piniginėje rastume po prezervatyvą ar kelis. Prezervatyvai ir jų tūrėjimas visada su savimi yra labia gera idėja ir teisingas žingsnis, tik reikia labia gerai žinoti, kaip juos laikyti ir kur juos tūrėti, kad nepažeistumėte sargio. Šiais laikais Prezervatyvai, lubrikantai ar jų mėginėliai tikrai nebėra tabu ir beveik visi jaunuoliai žino apie šias priemonės mylėjimuisi. yra vienintelė apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo priemonė, kuri dar ir saugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Kaip jau minėjome anksčiau, vasarą, esant karštam orui ir didelei oro drėgmei, verta atkreipti dėmesį į tai, kaip ir kur laikote savo prezervatyvus. Būsime atviri, piniginė tikrai nėra tinkama vieta laikyti sargius. Čia pateksime kelias dažniausias prezervatyvų laikymo klaidas:

  • Jokiu metų laiku, o ypač vasarą nepatariame sargio nešiotis piniginėje ar ypač kelnių kišenėje. Prezervatyvui glaudžiai liečiasi būdami kišenėje ar piniginėje su kitu paviršiumi, tada atsiranda trintis, kuri gali pažeisti prezervatyvo pakuotę ar net patį sargį. Gali būti, kad pažeidimas yra toks mažas ir nepastebimas – jo laiku nepastebitė, o vėliau glai kilti aug problemų.
  • Nepatartina sargių laikyti ir savo mašinoje. Žinoma, jeigu vairuojate savo automobilį, tai labai patogu, juk tokiu būdu prezervatyvai visada keliauja su jumis ir jų neįmanoma pamiršti. Tačiau karštu metų laiku temperatūra automobilyje gerokai šokinėja. Paliktas ant saulės automobilis gali įkaisti ir tada nukenčia ne tik prezervatyvai, bet ir lgali nukentėti ubrikantas, kuriuo prezervatyvas suteptas.
  • Kai karšta, jokiu būdu, nelaikykite sargių šaldytuve! Šaltis tikrai nepadės jam ilgiau išlikti kokybišku, o ypač toks šaltis kaip šaldytuve. Bet kokie žymesni temperatūrų svyravimai gali sutrumpinti jo galiojimo laiką arba sugadintį prezervatyvą.

Pabaigia norime pasakyti, kad apskritai nepatariame prezervatyvų laikyti jokiose šiltose, drėgnose vietose, taip pat ten, kur jį gali paveikti tiesiogniai saulės spinduliai.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>