Populiariausia apsauga išmaniajam telefonui

Šiandien išmanieji telefonai yra tokie populiarūs, jog pamatę žmogų su seno modelio telefonu, kuris valdomas ne liečiamu ekranu, o tradiciniais mygtukais, nustembame. Išmanieji telefonai šiandien kur kas brangesni ir reikalauja daugiau apsaugos, mat pati jautriausia jų detalė – ekranas – paradoksaliai yra viena didžiausių. Šiandien telefono apsaugojimui yra ne tik įvairūs dėklai telefonams, tačiau ir anksčiau neegzistavęs telefono draudimas. Telefonų dėklų pasirinkimas yra gan platus, todėl nusprendėme juos apžvelgti atidžiau.

Telefonų dėklų tipai

Saugus telefonas dėkleVieni populiariausių yra silikoniniai telefonų dėklai, mat jie yra patogiausi, turi daugiausiai alternatyvų spalvų ir dizaino klausimais ir jų kaina yra viena mažiausių. Tokie dėklai telefonams yra populiariausi jaunimo tarpe. Apsaugos požiūriu jie nėra patys geriausi, nes apsaugo tik telefono nugarėlę, o pagrindinės ir jautriausios telefono dalies visiškai nepadengia, todėl būtina pirkti telefono ekrano plėvelę tam, kad išvengti telefono ekrano skilimų.

Mažiau populiaresni, tačiau vieni saugiausių yra atverčiami dėklai. Jų medžiaga kur kas tvirtesnė ir gali būti pasirenkama. Dizaino prasme jie nėra tokie patrauklūs ir neturi tokio didelio spalvų bei unikalaus dizaino pasirinkimo. Šie dėklai sukurti žmonėms, kurie vertina paprastumą bei kokybė, dažnai – jau brandesnio amžiaus žmonėms. Jų kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau ir apsaugos lygis kur kas aukštesnis. Jie apsaugo ne tik telefono nugarėlę, bet ir ekraną, kas yra be galo svarbu. Telefonui nukritus ant ekrano, garantuojama smūgių absorbacija ir daug mažesnė tikimybė ekrano įskilimui, todėl šie atverčiami dėklai yra labiausiai rekomenduojami.

Mažiausiai populiarūs yra seniau buvę mados viršunėje įmaunami dėklai. Anksčiau kiekvienas tokį turėjome, tačiau šiandien tai pasidarė labai nekomfortiškas dėklas, nes palyginus su atverčiamais ar silikoniniais, sugaištama kur kas daugiau laiko išimti telefoną iš dėklo. Šių dėklų apsauga yra taip pat tvirta, tačiau ją renkasi dažniausiai senyvo amžiaus žmonės, o ateityje prognozuojama, kad tokių dėklų apskritai gali ir nelikti.

Įvairius telefonų dėklus šiandien galima įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, tačiau ir užsisakyti telefonu, nes šiandien paklausus gatvėje praeivio kur jis dažniausiai įsigija technikos ar kitas prekes, daugiau nei pusė jų atsakys: perku telefonu.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>